Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számíthatok? Ez rossz jel?

Mire számíthatok? Ez rossz jel?

Figyelt kérdés
A barátom nem foglalkozott az 1 éves évfordulónkkal. Távkapcsolatban élünk, ritkán tudunk találkozni, de a napján vártam, hogy legalább egy sms-t ír, de egész nap semmi sem volt. Este írt egy annyit, hogy mit csinálok, megírtam, az évfordulóról egy szó sem esett, majd elköszöntem tőle, hogy látom, hogy neki ez eszébe sem jutott. Megírta, hogy de, eszébe jutott, és ennyi, azóta nem beszéltünk. Mire gondoljak? Én ezt már nem értem. (én vagyok a lány, huszon+ mindketten)
2011. júl. 16. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Van jobb dolga is szerintem minthogy számolja, hogy mikor lesz az évfordulótok.

Bocs, de ezeket a fiúk annyira nemszokták felfújni legtöbb esetben

2011. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem baratod nem vesz mar parnak. Nem is csoda, tavkapcsolatban nehez fenn tartani egy parkapcsolatot, inkabb baratok lettetek.
2011. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, igen, ezt elfelejtettem, mikor együtt voltunk, beszéltünk róla, hogy mikor tartsuk az évfordulót, szóval érdekelte.
2011. júl. 16. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt ebből az egy momentumból nem lehet megállapítani. Attól függ, hogy másokor mennyire odaadó és mennyire lehet rá számítani.

Nekem pl. a párom (igaz, akkor még csak 1 hónaposak voltunk) nem írt sms-t, mert lefogyott a kártyájáról a pénz (az anyja nem ad rá soha, és még nem keres a párom), vagyis nem is tudott rá tenni. Én persze tökre kiakadtam és kivágtam a hisztit.

Persze tök alaptalan volt az egész, fel akart köszönteni, még annak ellenére is, hogy az ő családjukban nem olyan nagy cucc, ha valakinek névnapja van. Meg sem ünneplik.


Értékeld át a kacsolatotokat eszerint, hogy mennyire tudsz benne bízni és eszeint dönts! Szerintem nem olyan nagy a baj...:)

23L

2011. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 13:01vagyok


Az még kimaradt, hogy mi is távkapcsolatban élünk, de azóta szinte mindig együtt vagyunk, vagy náluk, vagy nálunk. Ekkor még nem volt így és pont ilyen szerencsétlenül jött ki.

2011. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a pasik ezt nem tartják olyan fontosnak.

bár lehet h nekem pasilelkem van, mert mindig a barátom emlékeztet, h mit is ünneplünk aznap :)

2011. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!