Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Depresszios lettem. Mit tegyek?

Depresszios lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy meg 2 honapom van vissza kulfoldbol es ez nekem nagyon hosszu mar. Iszonyat honvagyam van es a ferjem meg otthon var. Vele alig tudok beszelni es aggodom, h mi lesz ha hazaerek, mert igy semmilyen eletet nem tudunk elni meg erzelmileg sem. Amugy se egy bobeszedu es az interneten meg csak beszelgetni lehet. mit tegyek? Hogy nyugtassam meg magam h gyorsan elmegy ez a 2 honap.Egyre rosszabb...egyre lassabbnak erzem az idot.


Amugy egy heten 6 munka nap van es a munkaido meg igy van:reggel 9tol hajnali3-ig melozok minden nap.Szoval nem valami jo de nem tudok felmondani.....


Adjatok valami biztato szavakat mert megorulok!!!!


2011. júl. 16. 18:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
komolyan mondom, hogy egyre rosszabb. Nem tudom hogy nyugtassam meg magam. Ferjemmeg otthon bulizik folyamat (40 eves). Minden hetvegen discoban van...most is leutazott egy szingli haverral balatonra......en meg itt rohadok....:-((((
2011. júl. 16. 18:39
 2/15 A kérdező kommentje:
Semmire nincs erom...nekem itt nincs erom bulizni sem, mert orulok ha alhatok 3-4 orat
2011. júl. 16. 18:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, hogy milyen munkat vallaltal be, ilyen orakkal. Bulizni? Mikor? Total ki vagy, lelkileg-testileg. Ennyire kell a penz? Vagy kibirod vagy hazajosz.
2011. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ferjed egy nagy f.sz. Most lattam utolso hozzaszolasod. Nem tud kimenni hozzad a hetvegere? Vagy nem akar? Tudod mikor guriznek en oneki. Gyere haza, de ha nem, gondolkozz azon, hogy mennyire segitett az atveszelesben. Szukszavu? Gondolom a bulin azert csak beszel.
2011. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia. A depresszióra való hajlam mögött állhatnak hiányállapotok is. [link]

Érdemes lenne elolvasnod, itt cikkek vannak a témában. Elképzelhető, hogy egy kis utánajárással lehet, hogy el tudnád kerülni az antidepresszáns gyógyszereket. Még ajánlom, hogy keress rá: depresszióipar

2011. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia. 2hónap ilyen helyzetben biztos iszonyú hosszúnak tünik. Erős vagy, bird ki. És ha haza érsz beszélgess el a férjeddel (én tuti elhagynám) Te melozol, ö meg bulizik.
2011. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek az off kérdésért, de 40 évesen hol bulizik, ahonnan nem nézik ki a fiatalabbak?
2011. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Jó férjed lehet, hogy diszkóba szórja a pénzt 40 évesen, míg te kint robotolsz 24/7-be. Ha meg még így se beszédes, hogy távol vagy, akkor annyira nem érdekelheted őt.
2011. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát biztos nem narancsot szedsz a spanyol ligetekben, ha ez a munkaidőd...

Próbáld meg élvezni a környezeted, ne csak mint munkahelyet láss benne. Ha nem írod meg, mivel foglalkozol, akkor biztos sok pénzt fogsz hazavinni ;)

A férjed gondolom ismerted a házasságod előtt is erről az oldaláról, minek hagytad magára, ha most a bulizása zavar?


De mondom, a lényeg az, hogy ne azzal foglalkozz, milyen szar neked most a hátralevő 2 hónap, hanem tervezd el, hova fogod elkölteni a kapott lét. És készülj fel az otthoni fogadtatásra ill. meglepetésekre.

2011. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ilyen családi háttérrel nem vállaltam volna be ezt a külföldi melót.

jobb lett volna, ha az uradat is magaddal viszed, bár úgy látszik, nélküled jobban érzi magát. vagy csak a hiányodat próbálja enyhíteni ezzel a mértéktelen bulizással?


kitartás!

2011. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!