Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat hiánya és szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat hiánya és szex hiánya miatt depressziós lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már nagyon rég nem volt kapcsolatom , sem párkapcsolat, sem szexuális, és már annyira megvisel a dolog, hogy súlyos depresszióba estem, többek közt bezárkóztam a szobámba, nem is kelek fel szinte egyáltalán az ágyból, nem kommunikálok, nem eszek, nem csinálok semmit egész nap, és nagyon borús a hangulatom. Persze ilyen állapotban ismerkedni is nagyon nehéz , szóval ez egy ördögi kör, amiből nehéz kitörni. Volt már valaki hasonló helyzetben ? Vagy hallott vki már hasonlóról ? Sztek, hogy lehetne ezt a helyzetet megoldani ? Várom a válaszaitokat, mert most nagy szükségem van rájuk. Köszi!
2011. júl. 5. 21:46
1 2 3 4
 1/37 Cicuskaaa123 ***** válasza:
Szerintem mindneképp menj el pszihológushoz és beszéld meg vele a problémádat, msuzáj lesz egyszer talpra állnod, és ezaz első lépés. Ha ezt megtetted keresd fel a barátaidat és beszéld meg ezt velük is ők is sokat fognak segíteni, szerintem ismerkedhetsz neten is ha neked az úgy kényelmesebb és nem mersz/akarsz élőben, persze ha lesz elég bátorságod utána mehet úgyis.:)
2011. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy elvonod a figyelmed a saját balsorsodról, és elkezdessz élni. Találj valamit amiben örömödet leled. Tudom, ez nehéz lépés, a depressziós ember nem valami társoság központja. Kezdetenk megteszi egy biciklitúra. Vagy egy séta az erdőben. A lények hogy kicsit elmozítsd a mostani állapotot. A fizikai aktivitás jó ötlet, ugyanis ha sportol az ember, akkor nem lesz baj az étvágytalansággal, ráadásul a mozgás endorfint termel. Nem kell csúcssportolónak lenni, senki előtt nem kell bizonyítani, a lényeg hogy kicsit jobb viszonyban legyél a testeddel.

A megoldás talán az is lehet, hogy kicsit a magad problémái helyett megpróbálod másokét is megfigyelni. No nem a neki is rossz, hehe, sőt rosszabb, kárörvendjük módon. Hanem próbálj megoldást találni rájuk. Persze, mindenki a saját mocskát takarítja, de így megtanulod kívülről szemlélni a saját bajodat, és meg tudod oldani hideg fejjel, önsajnálat nélkül.

2011. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: Ezt a kérdést nem társkeresési céllal tettem fel, úh. légyszíve próbálj meg ennek tükrében válaszolni...
2011. júl. 5. 21:56
 4/37 A kérdező kommentje:
bocs, utolsó előttinek ment..
2011. júl. 5. 21:59
 5/37 anonim ***** válasza:
21%
Gyenge vagy! Valakinek a lába hiányzik mégis megy előre. Ha társ kell keres... Ha sex kell huzzá party és baszni...
2011. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező..a kérdésed úgy szólt,hogy "mit tegyél"


Megmondom mit tegyél.Kikapcsolod azt a k*rva számítógépet,felöltözöl,és emberek közé mész!

Tudom,hogy ez manapság már így az internet hőskorában szinte elképzelhetetlennek tűnik,de hidd el,sok embernél bevált ez a módszer!

2011. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Cicuskaaa123 ***** válasza:
Hát én elmondtam mit vélek helyesnek, hogy mit tegyél. Menj el pszihológushoz és vállald fel a problémád és nézz vele szembe! Ha nem nézel vele szembe sosem fog megoldódni. Első voltam.
2011. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Cicuskaaa123 ***** válasza:
Első vagyok megint, és nem csak úgy mondom.. Tapasztalat, énis jártam pszihomókusnál...:) És volt hasonló gondom....:))
2011. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
ÉS a pszichomókus segített kedves utolsó... Mert a barátaim szerint nem több mint kuruzslás...
2011. júl. 5. 22:12
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

"Megmondom mit tegyél.Kikapcsolod azt a k*rva számítógépet,felöltözöl,és emberek közé mész!

Tudom,hogy ez manapság már így az internet hőskorában szinte elképzelhetetlennek tűnik,de hidd el,sok embernél bevált ez a módszer!

"


De ez egy depressziós ember te tuskó. Ez a komment kb annyi észre vall, mint az anoreksziával küzdőnek odanyomni egy burgert, hogy na akkó' egyé. Nyilván nem azért írt, mert nem tudja hogy mi lenne a 'normális' viselkedésmód, hanem mert neki ez most nem meg.

A depresszió bizonyos fokig még orvosolható házilag. Bizonyos szint felett orvosi segítség kell. Sajnos nem vagyok szakéember és nem is tudnálak távdiagnosztizálni.

Viszont a kérdést átrakatom, mert elősször illdomos lenne megoldani a lelki nyavaját és csak aztán csődörködni.

2011. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!