Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérthetőek vagy inkább...

Megérthetőek vagy inkább elítélhetőek ezek a szülők?

Figyelt kérdés
Lehet hogy a kérdésem 1-2 embert érzékenyen fog érinteni de akkor is meg kell kérdeznem. Olyan szülők akik 4-5-6 éves gyerekeiket strandra viszik és nem adnak rájuk fürdőbugyit/gatyát mi okból teszik? Ma voltam strandolni és voltak meztelen gyerekek jó nagyok is szinte már iskoláskorúak. Pici babáknál még megértem, meg pelenkásoknál de szobatisztáknál miért nem használnak fürdőbugyit? Ráadásul piszkálják a micsodáikat és egyik szülő sem szólt rájuk! Tudom hogy semmi közöm hozzá, de eléggé zavaró volt amikor majszoltam a szendvicsemet és előttem rohangált egy szinte iskoláskorú kisfiú meztelenül! Én ezt nem tudnám megtenni a gyerekemmel ki tudja mikor ki nézi, vagy esetleg erre izgul fel nem tudni milyen emberek vannak a világon! De a legjobban az verte ki a biztosítékot hogy volt ilyen hatalmas sakktábla és a (kis)fiú avval szórakozott hogy a micsodáját rárakosgatta a sakkbábukra meg csapkodta hozzá az anyukája meg fényképezte meg dicsérte... Ez csak nálam veri ki a biztosítékot?? Azt más megfogja!! Vagy csak én vagyok ilyen prűd?
2011. júl. 16. 21:07
1 2 3 4 5 6
 1/55 Gress ***** válasza:
91%
Szerintem se kéne ezt,de hát..:)Ilyenek a szülei.
2011. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
88%
Felháborító!
2011. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%

Idiota szulok. Ennyi.


26L

2011. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
Parasztok. Vagy őket is félrenevelték anno...
2011. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
36%
Biztos, hogy iskoláskorúak, olyan nagyok a mostani kisgyerekek?
2011. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen elítélhető. Amúgy Balatonföldváron volt ez a dolog?
2011. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Elég nagyok voltak igen! Volt ilyen felfújható játék is amire fel lehetett mászni az egyik fiú éppen előtem mászott meztelenül! Igen elég nagyok voltak mert van kettő elsős unokaöcsém és náluk max. 1 évvel voltak fiatalabbak! Meg volt két kislány is olyan 5 év körliek, ikrek voltak őket is felrakták ilyen felfújható csúszdaszerűségre és úgy ültek hogy a peremen terpeszben... Más gyereke meg oda kapaszkodik ahol őnekik azelőtt a... Lehet nem ez a világ legnagyobb problémája de én úgy vagyok vele hogy 5-6 éves korban már tanítani kellene hogy a meztelenkedés nem illedelmes! És csak pár ilyen kivétel volt mert egészen piciken is voltak már picike bugyik stb... Nem is a pici babák a lényegek hanem már a nagyobb korúak!
2011. júl. 16. 21:24
 8/55 A kérdező kommentje:
Nem Balatonnál volt, elég messze tőle... Arról már nem is beszélve hogy képesek voltak a szülők a medence melletti füves részen megpisiltetni a gyereket 2 méterre a vécétől..
2011. júl. 16. 21:25
 9/55 anonim ***** válasza:
43%

Az én kisebbik lányom 2 éves, és imád pucéran rohangálni. Hiába adom rá a fürdőruhát, leveszi. Most ezért nem fogom összeszidni.

Az, hogy te iskolás korúnak nézel egy gyereket, az még nem biztos, hogy az is. Lehet akár nagy növésű, de agyilag még akkor is fejletlen. Ők még rohangálhatnak bugyi nélkül, nem kell vele foglalkozni, nem ér annyit. (El kell fordulni.)

Az, hogy nyulkálnak magukhoz az meg természetes, kb 4 éves kortól kezdődik és egészen 6 éves korig is eltarthat. A gyerekorvos szerint nem kell észrevenni. Az viszont már elgondolkodtató, hogy a sakktáblás anyuka miért nem szólt rá a gyerekre. Azért az alapvető viselkedési normákat, a higiéniás dolgokat már ilyenkor el kell (kellene) kezdeni szajkózni nekik. Van aki egyetért ezzel, van aki nem. Lásd fenti példa. Amúgy jó pár fiatalkori felfogás megváltozik, amint anya vagy apa lesz valakiből, é skap egy hisztis-nem szófogadó-makacs - mozgékony stb gyereket.

:)

2011. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem. Elég zavaró. Nem tudom, mi olyan szörnyű a fürdőgatyában.

Nem vagyok perverz, de az ember önkéntelenül is "oda" néz, akár gyerek, akár felnőtt ugrál előtte meztelenül, és leng a kukija.:P

2011. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!