Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarnál? Megtartanád?

Mit akarnál? Megtartanád?

Figyelt kérdés
Ha a lányod, vagy te magad 18 év alatt terhes lennél, akkor mit akarnál? Szülőként a lányodat miről akarnád meggyőzni? A legtöbb szülő ilyen esetben a gyerekét abortuszra vinné? Ha te lennél a fiatal lány, akkor megtartanád, vagy elvetetnéd? Szeretném, ha mindenki leírná, hogy miből tartaná el, illetve hogyan tudna róla gondoskodni (itt elsősorban azokra gondolok, akik még iskolába járnak). Kort és nemet is írjatok!
2011. júl. 17. 13:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
40%
Nem tartanám meg és szülőként elvinném abortuszra. Egy 18 év alatti még gyerek, úgyhogy ő csak ne szüljön egy másik gyereket a semmibe.
2011. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%
Én megtartanám még is csak egy élet
2011. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
34%
Az első válaszoló véleményét osztom.
2011. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
84%

Én megtartanám,bár nekem nehéz lenne megszülni. xd :D

14/F

2011. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
34%

nem tartanám meg, nem csak 18 év alatt, hanem soha

persze ott van még az örökbe adás, de az nem olyan, hiszen mégiscsak létezik az a gyerek, szóval abortusz

egyébként nézd meg a tini mamik c. sorozatot ha érdekel a téma

[link]

2011. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
55%
Én addig elvetetném ameddig 18 év alatti mivel még gyerek kiskorú ezért a szülő dönt, mert gondolom senki se akarja hogy valaki ilyen korán t9nkre tegye ezzel az életét. Ha 18 év felett lenne akkor is ellenezném a gyerek megszületését egésszen addig ameddig nem lesz saját keresete hogy eltudja tartani saját magát és a gyereket is.
2011. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
57%
abortusz nem ha szexelni tudott már és annyi eszük nem volt h védekezzenek hát igyák meg a levét különben a fiút aki fölcsinálta megkeresném és megmondanám h nevelje fel a gyerekét.
2011. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
44%

18 éves kor alatt nem igazán van még olyan, hogy komoly kapcsolat. Szóval elvetetném, akár én lennék, akár a lány anyja/apja.

Ha ahhoz felnőttnek érezte magát, hogy széttegye a lábait, akkor ahhoz is legyen érett, hogy elvetesse és elgondolkozzon rajta, mi is az a szex.

2011. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
95%

A gyerekemtől,ha 18 év alatt terhes lenne,akkor megkérdezném,hogy ő meg szeretné-e tartani a babát.Ha azt mondja,hogy nem,akkor támogatom,elviszem az abortuszra.Ha azt mondja,hogy igen,akkor próbálnám rávilágítani arra,hogy az anyaság mivel jár.Aztán amennyit tudnék neki segíteni,annyit segítenék és iskolába járatnám továbbra is.

Ha most valamilyen úton-módon becsúszna nálam egy baba,akkor megkérdezném anyát,hogy milyen lehetőségeim vannak.Nem akarnék abortuszt,munkába állnék,sokat segítenék anyának,ha megtarthatnám akkor is,ha nem tarthatnám meg akkor is.Mindenképp letenném az érettségit,ha tudnám időben a baba mellett.És majd alakulna valahogy.Szerencsére még nem élek nemi életet,így ilyen veszély nem fenyeget.Nem vagyok ilyen felelőtlen ember,hogy nem biztonságos anyagi háttérbe szüljek gyereket.

15/L

2011. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
78%
Én semmiképpen nem javasolnám neki az abortuszt, alapból ellenzem. Úgy gondolom, ha valaki szexel vállalja a következményeket. Meg kell tanulnia, hogy a tetteiért vállani kell a felelősséget. És nem beszéltünk a testi-leki hátulütőkről. Ugyanakkor a pici érdekeit is szem előtt kell tartani, ha nem tudnak neki megfelelő körülményeket biztosítani, akkor átgondolnám az örökbeadás lehetőségét. Rengeteg olyan pár van, akiknek egy gyerek az álmuk, és ezért mindent megtennének. 19/L
2011. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!