Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazat mondanak?

Szerintetek igazat mondanak?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy kevés az önbizalmam.. Egy csomóan mondják hogy jóképű vagyok a szüleim is folyamatosan, meg hogy mindig megnéznek a lányok az utcán...én ezeket soha sem veszem észre. Szerintetek komolyan gondolják vagy csak mert a gyerekük vagyok?
2011. júl. 17. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
ennyi infóból mindkét eshetőség azonos esélyekkel játszik -> szóval fogalmam sincs.
2011. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudni.Nekem is azt mondják a szüleim,hogy szép vagyok,aztán én nem látom úgy..:/

15/L

2011. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal egy nőismerősödet sétálni, és kérd meg, hogy figyelje a lányok reakcióját, és számoljon be róla! Ez az ismerősöd ne legyen elfogult irányodba.
2011. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha kamasz vagy, szerintem még normális is hogy sokszor nem tetszel magadnak. Tegyél róla, hogy nőjön az önbizalmad (járj el edzeni pl).

Aztán ha csajozásról lesz szó, előbb utóbb úgyis rájössz hogy milyen szinten mozogsz:)

2011. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azokra hallgass akik közel állnak hozzád... Ha nem hiszel nekik akkor ettől nem fogod jól érezni magad... Inkább élvezd az életet és higyj azoknak akik szépet mondanak rólad... Ez a véleményem
2011. júl. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

tegyél ki egy fotót, megmondjuk :)


Azok alapján, amit írtál biztos nem vagy "csúnya". Te is nézegesd a szép lányokat, akkor majd észreveszed, hogy összeér-e a tekintetetek:)

2011. júl. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De az se baj, ha mgse vagy annyira szép. Talán csak a jóképűek cajjozhatnak? Én pont azt veszem észre, hogy a kicsit rútabbak tudnak legjobban haverkodni a lányokkal.
2011. júl. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a szülők szépnek tartják gyereküket még ha...! Érthető! Amennyiben rajtuk kívül is mondják akkor hidd el nekik! Abban is egyet értek hogy a kevésbé jóképű srácoknak is vannak barátnőik. Sőt van amelyiknek nagyon szép! Van ilyen a baráti körömben!
2011. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
küljd képet :)
2011. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*küldj
2011. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!