Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy olyan...

Mit lehet csinálni egy olyan anyóssal, akinek ha finoman célzol, nem érti, ha konkrétan, érthetően fogalmazol, akkor csak szimplán lesz@rja?

Figyelt kérdés

Úgy viselkedik, mintha a babánk az ő gyereke lenne. Engem félrelökve rohan ha sír a baba és ehhez hasonló dolgok. Egyszerűen nem veszi észre magát, de ha mondom, hogy mi a probléma, nem érti.

Ilyenkor mi van? Sokszor javasoljátok az elbeszélgetést, de itt az se segít.


2011. júl. 18. 14:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Legutóbb csak 2 perc kellet és felment bennem a pumpa. Pedig úgy álltam neki, hogy igyekszem "jó fej" lenni,amikor találkozunk, erre rosszindulatú megjegyzésekkel bombáz. Amit persze mosolyogva tálal, amire kívülálló azt hihetné, viccel, de nem!
2011. júl. 26. 09:48
 12/17 anonim ***** válasza:

:) nekem múlt héten vigyázott a gyerekre és utána kiderült, hogy benézetett a fiókokba, ez egy elejtett megjegyzése miatt derült ki, nem normális... a férjem beszélt vele, állítólag majdnem sírt, de micsoda stílus már ez bakker :) ennyi idősen...

Csak azért írtam, hogy tudd, nem vagy egyedül az idegességgel.

2011. júl. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem lepne meg, ha ő is nézelődne. Annyi minden van már abban a képzeletbeli pohárban, nehéz elfelejteni. Nem részletezem, de küldő szemlélőnek is elég felháborító dolgok. (pl. esküvőnket is sikerült részben rossz élménnyé tennie. Akkor is az volt, hogy azt hitte, Ő házasodik) Közben meg kettős a dolog, mert amúgy sok mindent tesz értünk, értem is, ezért még egyértelműen haragudnom is nehéz rá.
2011. júl. 27. 08:07
 14/17 A kérdező kommentje:

Egyre nehezebb a dolog. Újabb fegyvert vetett be: az érzelmi zsarolást...


Na ez az amit már undorítónak tartok. Az ilyet, hogy lehet úgy lereagálni, hogy aztán ne az legyen belőle, hogy bejön neki és innentől kezdve ez lesz a módszer? (Sajnos a fiánál bejön, aki nem tud neki nemet mondani. Valószínű, hogy hasonló erőszakossággal nevelte, ezért nem tanult meg kiállni a saját érdekéért. Amit így utólag nehéz bepótolni)


És közben úgy érzem, hogy nem is adtam rá alapot. Most ez nekem már nagyon kezd elég lenni. Az ilyen hátulról jövős manipulálós dolgokat nagyon nem szeretem

2011. aug. 15. 09:21
 15/17 A kérdező kommentje:
(Ki akartam emelni, de a kommentem miatt most 24 óráig nem tudom)
2011. aug. 15. 09:22
 16/17 anonim ***** válasza:
Mit mondott, vagy mivel zsarol?
2011. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Most nem akarom nagyon konkrétan, de egyfolytában azon van, hogy hogy pateroljon el engem. pl. kitalálja, hogy nem akarsz ide meg oda elmenni? programokat próbálna csinálni nekem. a hozzáállása után egyetlen porcikám nem kívánja, hogy rábízzam a babát.

Egy másik dolog meg, az érzelmi zsarolás része: ő meg fog sértődni, meg már így is meg van bántva, hogy ez meg az... ezzel akarja elérni, hogy teljesítsük a kívánságát, nehogy szegényt "megbántsuk"

2011. aug. 15. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!