Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire engeditek el magatoka...

Mennyire engeditek el magatokat a kapcsolataitokban? Egész "intim" dolgokban, pl. szellentés, büfi, wc-használat, stb.

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 21:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
44%
Hát én általában büfizni szoktam, főleg ha szénsavasat iszok...már hozzászokott régen eléggé furcsán nézett rám...ő már szellentett előttem de erre azt mondta, hogy ő fiú neki szabad..ezért én nem merek előtte..XD nem tudom mit szólni.. wc-zni nem szoktunk egymás előtt..XDMostanival...Az előzővel csak büfögtünk egymás előtt...
2011. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
90%

Nem nagyon...

Nem lennék feldobva, ha a takaró alá szellentene, nagyokat böfögne...

A wc külön van ott megesik egy pár zaj, az természetes.

Egy nő (én) meg főleg moderálja magát ilyen téren...

De ha együtt élsz vkivel, óhatatlan, h történnek "balesetek"

csak nem kell rendszert csinálni belőle...

2011. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
67%
Én ezeket a dalai láma előtt is nyugodtan csinálom, nemhogy a barátnőm előtt az otthonunkban. Hiába, ilyen igénytelenek ezek a férfiak... :)
2011. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
65%
Böfögni nem szoktam, szellenteni is ritkán. WC-n néha megesnek zajok. Nem kell belőle rendszer csinált, meg sportot űzni, amúgy meg természetes, ennyi:)
2011. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen. Nem vagyunk egymás előtt szégyenlősek és nem is zavar minket a másik ilyen jellegű testműködése. :)
2011. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
69%
Moderálom magam. Úriember és úrinő nem ereget egymás orra alá, ha nem muszáj.
2011. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
82%
Büfi még ment, de a többi nálam tabu volt! :D
2011. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
67%

Ez egy érdekes téma. Sokaknál totál tabunak számít, ismerek olyanokat is viszont akiket egyáltalán nem zavar a dolog h egymás orra alá.. Mi a párommal jó ideje együtt vagyunk már, mégsem csináljuk ezeket egymás előtt:D Na persze balesetek megestek már, ahogy az előző hozzászóló is említette:) Én személy szerint nem tervezek odafingani neki, bár biztos tisztában van vele hogy mi sem kiizzadjuk, de azért amíg tudom tartani a látszatot...:D Ha ő csinálná engem nem zavarna, ezt tudja is, mégsem teszi.

Én úgy gondolom, majd ha összeköltöztünk, lazábbra vesszük a dolgot, de egyelőre elvagyunk így...:D


22/L

2011. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
81%
Emberek vagyunk és nem állatok vagy ősemberek. Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én spec. nem úgy szocializálódtam, hogy különböző testnyílásaimból származó dolgokat a barátom orra alá dörgöljem. Undorító azt hallani vagy szaglászni ahogy odafingik vagy odaböfög, jó, hogy nem hányik oda elém...hát komolyan mondom. Én semmi ilyet nem engedek meg magammal szemben a barátom előtt. Nem azért mert én nem csinálok ilyeneket, hiszen mint elhangzott természetes, hanem mert vagyok annyira kulturált, hogy megkímélem.
2011. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
78%

Én még soha nem szellentettem a barátom előtt, büfögni szoktam, de az soha sem hangos, nem is hallja, pisilni már pisiltem úgy, hogy ő is bent volt a fürdőszobában. A barátom szellent, büfög, és ő is pisilt a jelenlétemben.

3 és fél éve vagyunk együtt.

20/L

2011. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!