Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, Nálatok természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Nálatok természetes dolog a szellentés?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy például barátnők vagy család előtt...
2011. júl. 15. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Társaságban soha nem teszem (ha nagyon kell és nem tudom visszatartani elmegyek wc-re vagy félrevonulok). Itthon kiengedem, ahol kell, viszont abszolút hangtalanul.
2011. júl. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem NEM függő! Akár fiú, akár lány, el kell engedni valahogy. Az meg intelligencia kérdése, hogy ki hogyan oldja meg:))
2011. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Persze hogy az :D Család elött minenképp de párom (akivel együtt élek) elötte is szoktam olyanokat durrantani hogy csak na. Ritkán mondjuk de néha rám jön nagyon. Mondjuk párom nagyon sokat szokott :D Néha válaszolok is az övére ha úgy jön ki a lépés :D Én nem szégyenlem végtére is a párom családom stb....mit játtszam az eszem hogy kimegyek pukizni. Büfögni is szoktam....ettől függetlenül nem vagyok egy disznó de ezeken jókat tudunk nevetni.

22L

2011. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Isten ments! Szerencsére vagyok annyira kulturált, és van bennem annyi női öntudat, hogy nem fingadozok mások előtt. Az visszataszító, nőietlen, neveletlen viselkedés.

De egyedül teljes lelki nyugalommal. Bár az előző válaszolóval ellentétben szerintem jobb ha kicsit hangos, mert "bölcs Salamon monda vala, hangos fingnak nincsen szaga":D

2011. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő akkor is nő ha nagyokat fingik. Én úgy vagyok, hogy mindent megmutatok ami egy nőben van és ha fingitk akkor fingik akkor is ugyanolyan nő. Van olyan férfi aki kifejezetten utálja ha játtsza magát és sose érti mért nem mer pukizni elötte. Egy buszon meg egy munkahelyen nyilván nem fogok fingani.

22L ismét

2011. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyám, tesóm, barátom előtt bármikor, barátnők közül valakivel még versenyezni is szoktunk, de van olyan is akivel csak "kultúrprogramokat" szervezünk, vele nem szoktunk egymás orra alá púzni.

Idegenek előtt pedig ha nagyon kell igyekszem halkan kiengedni, vagy odébb megyek.

2011. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Ennyi :D
2011. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Társaságban, barátok vagy ismeretlenek előtt, munkahelyen, suliban, utcán stb. nem fingadozok mások előtt.

A családom és a párom előtt viszont simán. Szerintem ez tök normális. Nem fogok minden egyes pukinál lemenni WC-re...minek?

2011. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted a boszorkányok hogyan repültek a seprűn? XDXDXD
2011. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A barátnőm azzal szórakozik hogy a puncijával fingik :DDD Na azon mekkorákat szoktam nevetni xD
2011. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!