Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötletes képeket szeretnék...

Ötletes képeket szeretnék készíteni a párommal a meghívóhoz. Ismertek ilyeneket?

Figyelt kérdés
A meghívót képpel szeretnénk feldobni, hogy milyen formában erről még tanácskozunk. A lényeg, hogy nagyon ötletes képet szeretnénk készíteni magunkról(nem gond ha már létezik ilyen kép, nem kell feltétlenül mi alkossuk meg a beállást- a lényeg, hogy a szeretetet fejezze ki) Bármilyen ötletes pozíció vagy beállás érdekel, ha ismertek ilyen képeket linkeljetek kérlek! Egyszerű hétköznapi ruhában lennénk rajta, és ami fontos az az, hogy nem profi fotóst bízunk meg vele, hanem az egyik barátom készíti majd el, azt is sugallva, hogy nem törekszünk a tökéletességre, a hangsúly az érzésen van, amit a képpel is ki szeretnénk fejezni: hétköznapi szerelem-szeretet :) Köszi a segítséget!
2011. júl. 19. 11:22
 1/3 anonim válasza:
linket sajnos nem tudok:/ de mit szolnál ahhoz ha egy tóparton feküdnétek a fübe a te fejed az ö vállán:) szerintem szép:)és egyszerű és szerelmes:)
2011. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


szerintem ezek tök jók lennének :) és ha ezek nem annyira tetszenek/kivitelezhetőek, akkor a weheartit.com-on van még sok-sok ilyen tipusú kép is:)

2011. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonlót tudok elképzelni, mint amit előttem írtak: vagy egy mezőn feküdni és a másik vállához, buksijához bújni vagy egy nagy, pörgős ölelés (miközben a fiú a lányt felemeli) közben elkapott pillanat:

[link]

Illetve még ez:

[link]

Csak annyi, hogy ti is látszódjatok rajta, ne csak a kezetek :) !

2011. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!