Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek szeretnék készíten...

Barátnőmnek szeretnék készíteni barátságfüzetet a szülinapjára. Valami ötletek?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, hogy készítek egy füzetet, amiben benne lenne a barátságunk története, az érdekes dolgok amik történtek velünk, a beszólásaink, meg bármi ilyesmi. Ha valaki csinált ilyet, az elmesélhetné, hogy hogy nézett ki. Esetleg hogy miket lehetne még beleszőni? Hogy díszítsem? Meg eleve az a gondom, hogy nem tudom, milyen füzetet vegyek, mert gondoltam, ha boltban veszek egy szebbet, akkor az túl sok lapos és nem tudok annyi helyet kitölteni. Valami jó ötletek? Köszönném :)
2011. júl. 20. 18:17
 1/3 anonim válasza:
én nem csináltam hanem kaptam, és nagyon örültem neki.Barátnőm közös fényképekből készítette el a füzetet ami igazából lapokból állt és a végén fűzte össze. Az egyik oldalon a kép volt a másikon egy barátságról szóló idézet, és ebből állt vagy 20 lap...szerintem nagyon szép és nagyon ötletes;)
2011. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tesómnak csináltam ballagásra. Vettem egy olcsó egyszínű csatos mappát és találtam nagyon szép bőrhatású kartont (30 forint egy lap), kilyukasztottam és így annyi lapból áll, amennyit szeretnél. Fényképeket, koncertjegyeket tettem bele, idézeteket, írattam levelet a barátnőivel, és mivel lepkemániás, ezüst pillangós kontúrmatricával díszítettem. Azért jó, mert lehet bővíteni, ahogy gyarapodnak az emlékek.
2011. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit én kaptam, az egy napló volt, naptárnak beosztva, egyik szülinapomtól a másikig. A napokhoz emlékezetes sztorik, fontos emberek, közös barátok név- és szülinapjai voltak beleírva, illetve a sztorikhoz kapcsolódó közös képek. :D A végén van pár üres lap, amiket az azóta közös emlékekkel, közös nyaralás emlékei. :)
2011. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!