Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adhatnék...

Milyen ajándékot adhatnék Édesanyámnak, aki annyi mindent tett értem az 56. születésnapjára? 14/L

Figyelt kérdés
Megszervezte, hogy találkozhassak a kedvenc színészemmel, gondoskodik rólam, szeret, mindent megtesz értem! Én is nagyon imádom, de nem tudom, hogy mit adhatnék/készíthetnék neki, ami nagy sikert aratna? Valami meglepetésre gondoltam.
2011. júl. 19. 12:43
 1/3 anonim válasza:
szerintem mindenképp saját kezűleg készíts valamit. Süss tortát,vagy készíts neki praktikus dolgot.Pl.: szalvétatecnikával sok szép dolog készülhet és egyedi. Nézz utána a neten. Tuti siker lenne.
2011. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hát ha szereti a társaságot,egy kis szűkkörű meglepetés partit mindenképp hozz össze neki,esetleg elénekelhetnéd egy kedvenc számát és azt kiirni CD-re,de nagy sikert az aratna ,ha a számítógépen van egy program ,a neve : Windows Movie Maker. ott lehet képeket és videókat rakni ilyen kis film szerűt csinálni,dalt alárakni,és ha kész,úgy kell elmenteni,hogy fájl,filmfájl mentése(ez gondot szokott okozni) ha igy elmentetted,mehet DVD-re és kész is.nálam ez mindig nagy sikert arat. :)
2011. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
43%

Sziaa :) Szivesen segitenék megszervezni egy bulit, hogyha érdekel akkor irj e-mailt :) chaos_alonso97 kukac yahoo.com.

Üdv, 14/F

2011. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!