Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkednél, ha a mostani...

Hogy viselkednél, ha a mostani gondolkodásoddal/eszeddel/mentelitásoddal cigányként ébrednél?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 22:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Duplán lenne jogom büszkének lenni a diplomáimra :-D Jelentős anyagi hasznot húzhatnék belőle (és meg is tenném).

Hitelesebben jósolgathatnék :-D

2011. júl. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Próbálnék beilleszkedni... Azt hiszem. Mármint a magyarok közé :P
2011. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Fognám a kis cók-mókomat és hazaköltöznék Indiába :)))
2011. júl. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Há' mennék segííílyért...
2011. júl. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Elvegyülnék a cigányok között, kilesném a titkaikat, a gyenge pontjaikat, összeállnék pár rasszistával és kiírtanám őket, aztán végeznék magammal is.
2011. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

3 dolog jutott eszembe:

-öngyilkosság

-kifehérítettném a pofámat mint MJ

-elbujdokolnék Tibetbe buddhista remetének

2011. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kicsit meglepődnék mert ilyen nem létezik valaki vagy annak születik vagy nem de x évesen nem fog úgy felébredni hogy jé roma lettem. Egyébként nem zavarna mert attól mert barnább lenne a bőröm még ugyan az az ember lennék aki voltam.
2011. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem vennék terheségi tesztet, mert 30 évesen, cigányként még nem lenne gyerekem?
2011. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Örülnék a dús fekete hajamnak és kreol bőrömnek, és reménykednék benne, hogy azzal hogy cigánnyá lettem, kaptam egy kis zenei tehetséget is, így talán megint megpróbálnám a hegedülést:-)

Egyébként, talán így könnyebb megváltoztatni a többit, hogy ha tanulnak, és betartják a szabályokat többre vihetik, és ami a szívügyem a környezetvédelemre is jobban felhívhatnám a figyelmüket.

2011. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

23:29

:)

2011. júl. 21. 13:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!