Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztességtelen ajánlat?

Tisztességtelen ajánlat?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, az Apeh megbüntette őket.A feleség nagyon dekoratív, és az előadó felajánlotta, hogy egy-két alkalmi együttlétért elintézi az ügyet. Te belemennél, ha így nem menne csődbe a családi vállalkozás, a férjed tudta nélkül?
2011. júl. 22. 20:02
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Most az ismerősöm is ezen vacillál, hogy betartja-e.Nekünk anno még pénzért intézték. Valahol őt is megértem.
2011. júl. 22. 20:09
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

jah és több milliót el lehet intézni szexel, na ne viccelj már. Én felvenném mikor ilyen ajánlatot tesz és utána feljelenteném. Még az is lehet hogy a munkahelye ajánlja fel hogy eltörlik csak ne legyen belőle botrány.


És hogy ilyen erkölcstelen dologra kar rászedni még kártérítést is kérnék, mert könnyűvérű szajhának tart.

2011. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Biztos nem ajánlják, hogy eltörlik, csak egy alkalmazott. A bírság ott marad. Olyan mintha a rendőrt jelentenél fel korrupcióért.
2011. júl. 22. 20:13
 14/24 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk anno még pénzért intézték.


na fasza, hogy ilyen emberek is vannak.

2011. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Igen, méltánytalanul nagy büntetést kapott édesanyám, rá nem sokkal meghalt. A halálát követően jött egy papír, hogy azonnal fizessünk be x összeget. Az előadó felajánlotta a lehetőséget, elfogadtuk. Egy kocsiban adtuk át az összeget, a könyvelőnk is csak nézett, úgyhogy én már bármit elhiszek.
2011. júl. 22. 20:17
 16/24 anonim ***** válasza:
28%
én ilyennel nem dicsekednék helyedben
2011. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele.
2011. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is megzsarolnám, de beavatnám a férjemet is.
2011. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem dicsekszem, édesanyám részletet kért, kapott is egy éveset, de olyan kikötéssel, hogyha 1 hónapot is kihagy visszacsapják az eredeti összegre. Építőipar, egy multicég fejesei adócsalással eltűntek, mi kis halak voltunk, de sok pénzt raktunk anyagba. 11. havi részletet nem tudtuk azonnal fizetni, kérvényt írtunk, de nem foglalkoztak vele. Az adócsaló fejesek, 5 év múlva hazajöttek, és élik életüket, mikor rengeteg kisvállalkozó tönkrement akkor.
2011. júl. 22. 20:32
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én simán bedrótoznám az asszonyt, és a felvétel másolatát (az eredetit megtartanám magamnak) eljuttatnám az illető felettesének, valamint a médiának.
2011. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!