Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a véleményed egy 21...

Mi lenne a véleményed egy 21 éves lány és egy 30 éves férfi kapcsolatáról? Többi lent!

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal az interneten,teljesen véletlenül és nem társkereső oldalon.skypon minden nap beszélgetünk órák hosszát és elég jól elszoktunk dumálgatni,mindig vannak közös témáink.

Egy találkozót össze szeretnénk hozni valamikor,de azt mondta hogy nem zavarja hogy idősebb vagyok nála és engem sem zavar hogy ő fiatalabb,de ugyanakkor mondta hogy kicsit tart a találkozótól ahogy én is,attól fél hogy mit fognak szólni az emberek ha meglátnak minket,hogy a húgomnak fogják nézni......ettől kicsit én is tartok hogy az emberek biztos azt fogják gondolni hogy biztos csak szexre kell neki ha meglátnak egy fiatalabb lánnyal.

Ő elég komoly gondolkodású amúgy korához képest és kicsit idősebbnek is néz ki,én viszont nem nézek ki 30-nak inkább 27-nek.


2011. júl. 23. 10:08
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja és már 3 hónapja beszélünk majdnem minden nap.
2011. júl. 23. 10:10
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem hogy ennyi korkülönbség nem számít. És az emberek szerintem nem fognak gondolni semmit. Ha pedig igen az sem számít mert ti foglalkozzatok csak magatokkal.
2011. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt mi az, hogy a hugodnak fogják nézni - a hugod lehetne akár egy évvel fiatalabb is, ez nem érv. Másrészt ha nektek az a fontos, hogy KIVÜLÁLLÓK mit szólnak, akkor az már régen rossz.

Ezen kivül a világ legtöbb részében (akár keleten, akár nyugatok) teljesen normális 10 év korkülönbség, ez csak MAgyarországon jelent egyeseknek problémát.

2011. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem találkozzatok, ha pedig úgy érzitek vonzódtok egymáshoz ne foglalkozzatok ki mit gondol. Az igaz barátok úgyis csak azzal fognak törődni, hogy boldogok vagyok.

Amúgy én és a férjem közt 8,5 év van (boldogok vagyunk). Főként gondolkozásban én is idősebbnek tűnök, ő meg ránézésre fiatalabbnak, mint amennyi. Szóval akár csak mintha magunkat látnám... :)

Találkozzatok, és ha mind a ketten úgy érzitek, legyetek boldogok együtt!

2011. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:16


Nem az fogja eldönteni hogy ki mit gondol rólunk....

Nem érdekel más véleménye különös képen,csak felmerült bennem az is.

2011. júl. 23. 10:18
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó ez a korkülönbség, nem kell foglalkozni más véleményével. A vőlegényem 35 éves, én meg idén töltöm a 25.-öt, senki nem szól meg érte, már 2,4 éve együtt, eljegyzés volt és most a babával próbálkozunk, szóval azt akarom ezzel mondani, hogy igen is lehet ennyi korkülönbséggel boldog, hosszú távú párkapcsolat!!!
2011. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok, a barátom 30. A kapcsolatunk elején mi is tartottuk ezektől a dolgoktól. Az első hónapban még figyeltem is az emberek reakcióját és hajlamos voltam esetenként rosszul érezni magam miatta. De egy idővel már nem érdekelt. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy hány évesek vagytok, miért vagytok együtt stb. Ez a ti dolgotok. Ne foglalkozzatok másokkal. Ja és egyébként még hozzátennék annyit, hogy általában az emberek nem foglalkoznak olyan sokat velünk, mint ahogy mi azt beképzeljük magunknak. :)

Egy ilyen kapcsolat simán lehet sikeres is, mi 4 éve vagyunk együtt. :)

2011. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást!:)Örülök hogy így gondoljátok,de az elején biztos furcsa lesz mind kettőnknek..
2011. júl. 23. 10:21
 9/28 anonim ***** válasza:
Kar lenne a kulso velemnyeken, igaz, vagy elkepzeltek miatt kihagyni valamit az eletetekbol. Ha nem probaljatok meg, soha nem fogjatok tudni, mi is lehetett volna.
2011. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:22


Az is igaz!Nem áll szándékunkban kihagyni csak az elején biztos fura lesz.

2011. júl. 23. 10:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!