Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyük fel, hogy egy csinos...

Tegyük fel, hogy egy csinos fiatal lány vagy. Megismerkednél egy megbízható, becsületes 18 éves lánnyal, aki szép de szegény családból származik és egy tapasztalt, jómódú középkorú férfi barátnője. Olvass tovább, és gondold végig. Te mit tennél?

Figyelt kérdés
Ez a férfi nagyon megszerette őt, és felajánlotta a neki, hogyha otthagyja az eddigi életét, odaadja magát és hosszútávra elköteleződik mellette akkor felépíti az életét, szó szerint gazdaggá teszi (óriási ház, kocsi, cég, pénz stb ami kell), szóval Valaki lesz belőle, ahelyett mondjuk h Magyaro.-on egy névtelen felszolgáló vagy pultos legyen. Viszont a nagy dolgokhoz nem elég egy ember, egy kis csapatot össze kell hozni ezért a férfi és a barátnője egy másik hasonló korú lányt keresnek, akivel mondjuk bele lehet fogni az új vállalkozásba, és megtanítani, hogy hogy kell pénzt keresni. Ha te lennél ez a másik lány elfogadnád az ajánlatot, hogy akár Amerikában éljetek együtt?
2011. júl. 7. 15:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ó, hogyne. Kurvulni Amerikában tényleg jobb, mint itthon felszolgálni.


Tudod, ahhoz, hogy "valaki legyen belőled" (ahogy te fogalmaztál) tanulni kell és keményen dolgozni. Ha neked egyszerűbb vadidegen emberekhez betársulni és Amerikába menni, ahol ki tudja milyen munkánál kötsz ki (mi ez a "nagy dolgokhoz nem elég egy ember" duma?). Mégis milyen vállalkozás az, amit csak két tanulatlan, ámde csinos lánnyal lehet összehozni? "Megtanítani, hogy kell pénzt keresni." Jó duma. De a lábadat itthon is szétteheted.

2011. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!!
2011. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%

Őőőő,érdekes elmélet.Nem tudom,attól függ hogy milyen életet élek,van e kapcsolatom,milyen a viszonyom a családommal,mert Amerika messze van ugye hamar rátör az emberre a honvágy.Én személy szerint belemennék,már csak azért is,mert ha nem is jön be a dolog legalább láttam Amerikát.Ha bejön,akkor meg az a jó.

Mindenféleképpen érdemes elgondolkodni ezen az ajánlaton,ritka dolog az ilyen.Nekem lehetőségem nyílt anno külföldre menni,dolgozni.Azóta is itt vagyok.

2011. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
hogy kell pénzt csinálni= hogyan csinálnak belőletek hivatásos k.rvát
2011. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Ugye most csak viccelsz? A pasi először is megveszi a 18 éves csajt, majd közli vele, hogy ő egy senki, de majd csodát tesz, csak hozzon még egy hasonló korú lányt és menjen vele külföldre. Meg is érdemli, ha vele megy! Mellesleg akinek nincs óriási háza, az nem feltétlen senki, de aki ilyen gyanús üzemekből szedi össze a pénzét, az még a semminél is kevesebb.
2011. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
29%
Még ha qrválkodásról is van szó(ugye ez mindenki magánügye),de nem kell mindenben a rosszat nézni,látni.Emberek!Csak pozitívan!
2011. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%
mi maga a munka? a lelkemet eladnám de a testem nem... Ezért le lehet szólni de ha 35 éve koromra mindenem meg lesz akkor hajrá. Nem k.urválkodásról szól szerintem mert egy céget is írt a lány meg autót stb.. az nem nagyon jár a prostiknak...
2011. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%
És mégis mihez kell két fiatal, csinos lány? Miért olyan fontos, hogy fiatal és csinos legyen?
2011. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%

Ugyan. Ez a lány nyugodt szívvel lenne kurv@, hisz ennek a gazdag pasinak sem ingyen vagy felebaráti szeretetből tette szét a lábát.


"hogyha otthagyja az eddigi életét, odaadja magát és hosszútávra elköteleződik mellette akkor felépíti az életét, szó szerint gazdaggá teszi (óriási ház, kocsi, cég, pénz stb ami kell)"

2011. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
26%
Pl.Én szívesebben megyek olyan étterembe ahol nem egy hájas homlokú 650 kilós hölgyemény szolgálja fel az ebédet,hanem egy mosolygós csinos lány/asszony teljesen mindegy.
2011. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!