Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy reagáljam le? Fontos!...

Ezt hogy reagáljam le? Fontos! Most kell!

Figyelt kérdés
Nem nagy probléma... de valamit reagálnom kell. Van a nővérem, 15 éves.. és van egy gyökér, aki facebookon rászállt, hogy milyen magas, gugolva se fér be az ajtón, és colos stb. Erre szeretnék valami frappánsat írni neki a nővérem üzenőfalára.. Tényleg nem nagy probléma, de a nővérem nagyon szenved attól, hogy ilyen magas, és jól esne neki, ha valaki írna valamit annak a gyereknek. Amúgy 185 cm. Légyszi, akinek van humorérzéke, segítsen valamit kitalálni! Nagyon szépen köszönöm! 13 L.
2011. júl. 23. 13:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
Szia Gulliver, üdvözöllek az óriások világában.
2011. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Azért ilyen magas, hogy ne kelljen a hozzá hasonlóakkal egy levegőt szívni? Vagy hogy így biztosan nem ér fel az ő szintjére? Gondolkodom még. :D
2011. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Szia.

Ez az ember direkt provokálni akar. Ne írj rá semmit, mert pontosan ezt várja otthon. Hidd el, hogy az fog neki a legjobban fájni, ha semmibe nézed, mert pontosan annyit is ér. Se Te se a nővéred ne foglalkozzatok vele és bele fog őrülni. Hidd el =)

2011. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%

DE HA NEM OLTJÁK LE A SRÁCOT AKKOR AZT FOGJA HINNI A GYEREK HOGY AZÉRT NEM VÁLASZOLNAK, MERT NEM TUDNAK MIT ÍRNI!


A második jókat írt!!! :D

2011. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

szerintem pl. azt is lehetne írni:

Mit pezsegsz itt kicsi plusz?

vagy

Mi van, irigy vagy te törpe ősbunkó? Hisztizz otthon magadban, hogy megálltál a növésben, és lekörözött egy lány! De gagyi vagy, röhej:D

most ezekre gondoltam:D

2011. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Azt elfelejtettem, hogy igyekezz ne alpárinak tűnni, mert azzal nem oldasz meg semmit, és magadat is lealacsonyítod. Frappánsnak kell lenni, egyszerűen elhinteni egy mondatot, amire már érdemben nem tud lépni, hanem teljes K.O., Te meg "emelt fővel távozhatsz".
2011. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

13:15 (az első):

Egyszer próbáld ki Te is amit írtam. Te magad is meg fogod látni, hogy a provokátornak szó szerint fáj, ha nem mész bele a kis játékába.

2011. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

vagy azzal is le lehetne állítani, hogy:

soook nevető szmálji, és írni, hogy "Tök jó kedvet csináltál most nekünk! Itt vagyunk a gép előtt vagy 20-an és mind rajtad röhögünk, hogy mekkora szánalmas lúzer vagy:D juuuuuuuuuuuujj nagyon durva vagy, hogy vkit a mgasságával cikizel, juuuuuuuuuuujjj most jól megmondtad! És most ezt továbbítjuk több embernek, hogy mások is lássák, mekkora barom vagy!D"

ennyi:$:D

2011. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy gondoltam, hogy humorral kéne elütni, de nincs humorérzékem :S Jókat írtatok, még gondolkozom, de ha van még ötlet írjatok :) nem szeretnék én sem alpárinak tűnni, sem bunkónak, azt akarom, hogy ne az ő szintjéről érkezzen a válasz a hülyeségére!
2011. júl. 23. 13:21
 10/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:20


igen, persze neked is igazad van...:) de szerintem a nevetés is egy nagyon jó fegyver:) mert ha úgy írunk vissza, mint akit nagyon felhúztak azok a bezsólások, akkor igen, úgy érezheti, hogy sikerült elérnie a célját, de ha nevetünk rajta, lehet az se rossz...nemtudom, mondjuk nehéz ez:S

de persze neked is igazad van:)

2011. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!