Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kicsit ciki lesz nekem....

Ez kicsit ciki lesz nekem. Neki miért nem ciki? és hogyan reagáljam le holnap?

Figyelt kérdés

végzősök vagyunk.

és holnap lesz az osztálykarácsonyunk utoljára...

lány vagyok, én a barátnőmet húztam. Tudom minek örülne, imádja a likőrt, ezért vettem neki egy üveg bonbon meggy likőrt és egy cherry queent.

Engem az egyik srác haverom húzott...

és most hallom msnen az o.társnőmtől, h a srác még nemis vett nekem semmit:O

Pedig már múlt 7en húztunk.

És 1 tábla csokit akar nekem venni...már nm azért, de ez még nekem lesz ciki.

Hogy lehet ennyire bunkó és ötletszegény?

Nem mondom hogy 2rugót kell költeni rám, de akkoris.

1 tábla csoki? az 300.-

Igazán vehetne mellé még 1 doboz cigit legalább mert cigizek vagy bármit, de ez égő lesz nekem:((


2010. dec. 20. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez úgy volt, hogy az értéket meghatározta az osztályfőnök.

Alkoholt, cigit nem adtunk egymásnak ezen alkalomkor.

2010. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

hát ez finoman szólva bunkóság a sráctól, mert így látszik hogy nem is igyekszik egy kicsit sem.


Majd írj, hogy mit kaptál.

2010. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy végzős vagy?


Egy ilyenért miért kell problémázni? Nem foglalkozik veled, ezzel nem tudsz mit csinálni. Amúgy max. neki lesz "ciki", de nem hiszem, hogy mindenki a te ajándékoddal lesz elfoglalva és még simán vehet mellé valamit.

Komolyan ez legyen a legnagyobb bajod.

2010. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ezzel kár törődni...

Neked cseppet se legyen ez kellemetlen, legyen annak, aki nem tisztel(t) meg kellő képp.

Szóval, ha egy tábla csokit kapsz holnap, akkor köszönd meg kedvesen és mondd meg neki, hogy elbűvölő az ajándék, pont erre vágytál...:D

Én hasonlót tuti "beszólnék" neki.

2010. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Sehogy. Egyrészt az sem biztos, hogy valóban beállít csimplán egy tábla csokival, másrészt a karácsony a megbocsátásról szól. Bocsásd meg neki, hogy ennyire ötletszegény és ennyire nem érzi ezt a helyzetet, ne süllyedj le a szintjére.

Karácsonykor bunkózni, hát elég gáz szerintem.

2010. dec. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így. Általában mindig nagy hévvel állítottam össze a csomagot, mert imádok adni, de eszméletlenül gáz volt, mikor aki engem húzott, beállított egy olyan csomaggal, amiben egy Mikulás volt és vagy 3 db szaloncukor.

Ha szegény, megértem.De nem. És lehet, hogy nem kellene túlparázni, de igenis megalázó, mikor ott állsz az egész osztályod előtt, mindenki normálisan felkészült az ajándékozásra, de a te embered olyan szinten leszart, hogy még egy boltban összecsomagolt csomagra sem bírt beruházni.

Szóval próbáld túlélni, de értem, hogy mennyire rosszul esik neked, hogy te érzed magad megalázva. De ez tényleg csak a másik emberről ad szegénységi bizonyítványt.

2010. dec. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Nem akarlak megbántani de tényleg nagyon látszik hogy lány vagy...

Ne haragudj azt várnád hogy bármilyen ajándékot tud adni ekkora összegből amire szükséged van?

Személy szerint én az AJÁNDÉKOZÁS NAPJÁN vettem a kihúzott hölgynek az ajándékot, és nagyon jól választottam, nagyon eltaláltam az ízlését... Ne haragudj de ez a női elme hogy egy ilyenen is felháborodik... Nem is ő mondta neked hogy mit vett, amugy meg minden csávó azt tervezi először hogy ilyen alkalmakra egy csokit vesz, de senki sem olyan bunkó hogy ezt kivitelezze.

Remélem nem bántottalak meg, de ezt nem értem hogy hogy lehet probléma...

2011. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!