Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érettnek állítja be magát,...

Érettnek állítja be magát, mégsem hajlandó kettőnkről beszélgetni?

Figyelt kérdés

A párom nem hajlandó kettőnkről és a problémáinkról beszélni. Feleslegesnek tartja hogy hangoztassa hogy mi nem tetszik bennem, mert én úgyis tudom (pl. nem igazán jó a szex).

Normális ez egy 22 éves pasinál, aki azt állítja magáról hogy milyen érett?

Kiderítettem, hogy egyik volt barátnőjével sem beszélgetett soha a kapcsolatról és a fontos dolgokról, szóval nem csak velem ilyen.


2011. júl. 23. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 40 éves és nem szeret a kapcsolati dolgokról beszélni. A férfiak többsége ilyen. Én megtanultam olvasni a sorok között és elemzem a testbeszédét. Ehhez idő és türelem kell, de nekem megéri.
2011. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze az érettséghez, egyszerüen ilyen tipus. Vagy ki tudsz vele jönni, vagy hagyd az egészet - megváltozni soha nem fog.
2011. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok ffi úgy értelmezi a nagy beszélgetéseket, hogy baj van, ezért inkább menekül előlük. A nő meg akkor érzi, hogy nincs baj, ha beszélgetnek vele...

Nehéz megoldani.

2011. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

De ha nem mondja el mi a baja velem, vagy mi nem tetszik akkor én azt honnan tudjam? :S

Nem vagyok látó, volt amin nagyon meglepődtem. Azt hittem azért nem szól érte meg tetszik, de kiderült hogy nem ...


Normális kommunikáció nélkül nem jó ez így :S

2011. júl. 23. 16:01
 5/15 A kérdező kommentje:

-meg

*mert tetszik

2011. júl. 23. 16:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Na megis, egy 22 eves pasi mennyire lehet beszelgetos, lelkis? Na es mennyire lehet erett? Meg sokat kell neki noni, tanulni az eletrol.
2011. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatnak nagyon fontos része a kommunikáció, ha ez nálatok nem működik, nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok. Nem lehet mindig találgatni, igenis fontos, hogy egy pár tudjon őszintén beszélgetni a közös dolgaikról és akármiről, és igenis mondja ki, ha valami nem tetszik, ne a másiktól várja el, hogy kitalálja mindenféle "jelekből".
2011. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom hogy lelkizzen és a közös terveinkről beszélgessünk, mert ez túlzás.

Hanem ha zavarja valami bennem akkor azt igenis mondja meg, mert nem biztos hogy tudok én erről a problémáról. Aztán ha elhagyna akkor meg mondaná hogy nem változtam, türelmes volt velem eddig... hát hogyan változtam volna ha nem is szólt nekem? :S

Ha nem kapok valamiről negatív visszajelzést, nyilván úgy értelmezem hogy jól csináltam valamit, nem?

2011. júl. 23. 16:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Üdítő ellenpélda: nálunk én vagyok a 39 éves hapi, a párom 30 és nálunk ő az, akivel képtelenség a kettőnk kapcsolatát alapos elemzésnek alávetni, holott én meg igényelném.
2011. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
A legtöbb pasi ilyen, de, ha téged zavar, elmondtad neki és nem reagál semmit, akkor éretlen hozzád még.. Kivárhatod, míg felnő, csak akkor te leszel az áldozat..És itt jön a döntés, amit csak te tudsz meghozni..
2011. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!