Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanál olyat a gyerekedre...

Mondanál olyat a gyerekedre hogy barom, hülye, f@sz vagy bármely ilyen jelzőt?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem mert szüleimtől sokszor kaptam ilyen jelzőt,ha még az ember hülyeséget csinál még akkor sem mond ilyet normális ember a gyerekére nem??

Vagy ilyenkor mi játszódik le egy szülőben?Nem kellene bocsánatot kérni vagy ilyesmi?


2011. júl. 24. 01:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi mondat ilyet egy szülővel? Hát a düh, mint mindig. Amit nem tud kontrollálni. Ja, és kell hozzá egy jókora taplóság is.
2011. júl. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
anyám rám ok nélkül rám ordítja h 'mocskos ku*rva' .. msot már ott tartok, hogy vissza se szólok, nem érdekel, egyszerűen kimegyek a szobából..
2011. júl. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem mondanék ilyet a gyerekre..anyám is mondott már rám oktalanul ilyeneket..-.-" tényleg oktalanul,mert nem iszok,nem drogozok,nem cigizek..nem járok el bulizgatni!Igaz,hogy szent fazék sem vagyok!Mert néha visszabeszéltem neki.
2011. júl. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Persze hogy düh!Ez eddig ok!De azért a saját gyerekednek hogy lehet ilyet mondani??Amikor ezeket mondták a lelkemből mindig egy darabot szakítottak ki......

Én nem tudnék ilyet mondani a gyerekemre,ahhoz valami nagyon durva dolgot kellene csinálnia!

2011. júl. 24. 01:08
 5/30 anonim ***** válasza:
"hülye" de ezt tudom magamtól is hogy az vagyok :D
2011. júl. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
Én igen. Nem nagy ügy én is megkapom a magamét.
2011. júl. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ez ennyire természetes lenne??Mert eddig mindenki úgy írt mintha ez olyan normális és elfogadott dolog lenne....
2011. júl. 24. 01:11
 8/30 anonim ***** válasza:
és azt is azé mert szétakartam zúzni a fejemen egy dobozos üdítőt XDXD
2011. júl. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
100%

Nekem apám olyanokat mondd hogy 40-évesen nem tudod bezárni magad után az ajtót(és csak 13 vagyok) XD meg hogy beb*szlak a tűzbe xDDDD. De ezen én csak szakadok olyan vicces. XDD

Nem éri meg foglalkozni velük :) De mondjuk apumnál ez megszokott és nem vad meg semmi sokat hülyülünk meg ilyenek csak hülyeségből modnja. :). De mondjuk azt hogy mocskos ribanc, nah azt én sem tűrném (okkal, és ok nélkül sem)

2011. júl. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
51%

utolsó... én ezen nem nevetnék ennyit!! :OOOOO


Én nem mondanék. Nekem is mondanak ilyesmiket. Nagyon borzalmas dolognak tartom hogy egy szülő ilyet tesz. Persze hogy nem normális és nem kellene hogy elfogadott legyen, meg nem is az.. De hát ez van..Most erre mit mondjunk?

Remélhetőleg a gyerek nem veszi át ezt a szokást. Furcsa módon rám nem ragadtak át az ilyen szavak, de nem mindenki ilyen szerencsés :S és akkor így megy tovább a következő generációra.... :(

2011. júl. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!