Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Büszke lennél a gyerekedre,...

Büszke lennél a gyerekedre, ha okosabb lenne nállad?

Figyelt kérdés
Apa azt mondta, azért büszke rám mert okosabb leszek mint a családból bárki. Te büszke lennél a gyerekedre, vagy inkább zavarna?
2009. dec. 7. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
büszke lennék. nem csinálnék belőle hiúsági kérdést. jobb mint ha butább lenne, nem tanulna jól, stb
2009. dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Tuti! Már most látom, hogy ez így lesz! :) Addig próbálok a lehető legtöbbet megtanítani neki, amire csak képes vagyok :) Még csak 2 éves :)
2009. dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ember mindig büszke a gyerekére. Azért a helyesírást még gyakorold.
2009. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
én abszolut büszke lennék rá:).
2009. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire hogy büszke lennék! Én sem vagyok buta (kitüntetéses diploma, 3 nyelvvizsga), de nagyon örülnék, ha a gyerekem okosabb lenne! Kevesebb gondja van az okosabbaknak, úgy gondolom. Ennek is örülnék.
2009. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelmű:)

A szüleim is büszkék az öcsémre, higy egyetemista és rám,h főiskolás vagyok(államis).

2009. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj hiúsági kérdést ebből. Mindenki másban jobb, s ez családon belül is igaz. A jegyek elmondják kb mekkora a tudásod, az élet pedig majd igazolja. 30-50 év múlva majd lehet tudni.
2009. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Micsoda kérdés. Szerencsére nálunk is így van.-))

Nagyon büszke vagyok a fiamra:-DD

Minden évben mikor megkapja a bizonyítványt, mellé teszem az enyémet...

No comment, én sem voltam hülye gyerek, de ilyen bizonyítványom sem. most 7ikes.

2009. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodj meg. Nem leszel okosabb apukádnál.
2009. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz okos alatt? Mert okos vagy vagy, vagy nem vagy. "Lenni" maximum valamilyen végzettséged lehet, de az okosság ettől független.
2009. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!