Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik társkereső oldal lehet ez?

Melyik társkereső oldal lehet ez?

Figyelt kérdés
Tudom sokan elítélik ezt, de sajna már kb 2 éve tartó házasságtörésről lenne szó. Végre sikerült kicsit megnéznem az oldalt, bár csak oldalról :P. A tetején piros, utána narancssárgás, és a keresett személyek kék bubiban vannak, az oldalsáv baloldalon pedig piros. Az a hely ahol a paramétereket állítják be szintén egy világoskék bubi. Az eléréséhez először belép valamilyen oldalra és onnan kattint tovább erre. Bár ez lehet, hogy a belépési felület. Itt egy igen rossz minőségű kép, ami hátha nyújt egy kis segítséget a felismerésben: [link] Kérlek segítsetek! -- nem kérek az oltásokból, hogy ez személyjogsártés és egyebek, mert a feleséget hitegetni, hogy milyen jó férj blabla az sem szép dolog !!!--
2011. júl. 24. 08:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem tudod megnézni véletlenül az előzményekben? (lehet hülye kérdés, bocsi, és már próbálkoztál vele, csak gondoltam megkérdezem)
2011. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is az előzmények ugrott be.

Nem ítéllek el, megértelek!

2011. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én sem ítéllek el, nézegetem itt Google-ban az oldalakat, esetleg ezek:

[link]

[link]

2011. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

SZerintem meg ha biztosra akarsz menni, kérj meg valami szakembert, hogy tegyen a gépére, gépetekre keyloggert. (ez egy olyan program ami egy ismeretlen helyre mindent összegyűjt, amit az adott számitógép billentyűzetén irnak. (akár korlátlan ideig is.)

Egyébként pedig nézd végig az összes társkeresőt

tarskereso.lap.hu, de ezt csakis az előzmények kikapcsolásával ill. törlésével

2011. júl. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Utolsónak írom, ezt a törvény bünteti! Ha nem bukik le oké, de akkor sem legális.
2011. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem, sajna kikapcsolja az előzményei. Tavaly előtt poénból egyszer bekapcsoltam az előzményeket, és rögtön másnap láttuk, hogy ilyen oldalakat nézeget:P. Sesem gondoltuk volna. Utána rájött, hogy megnéztem az előzményeit :p, (vagyis azt hitte anya) és azóta nagyon vigyáz. Volt, hogy a saját gépére keylogger tett fel xx. Mindig csak úgy megy el a géptől ha nem hagy maga után semmit. Egy ideig nem láttam, hogy nézegette volna, de most megint. Amúgy a lánya vagyok és a szobámból csináltam a képet, mert innen simán rálátni ennyire a gépre xx. Amint alkalma nyílik rá leül és nézegeti, ha bemegyünk a szobába átkapcsol zavartan. Ma is reggel fél hatkor már ott ült. Szóval le se tagadhatná, hogy azt nézegeti : (. De azt nem tudja, hogy látom a szobámból.
2011. júl. 24. 09:16
 7/28 anonim ***** válasza:

többet én sem tudok tanácsolni az előttem szólóaknál..

viszont ha keyloggert raksz a gépre, azért figyelj oda, hogy az óra mellett ne jelenjen meg kis ikon, hogy fut a program.. (ahogy azt az egyik idióta exem csinálta:D)

2011. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ő beelőzött minket ezzel xx Jó vicc volt, mert rájöttem a jelszóra már másnapra, de el is tüntette addig : ). Előhívni elő tudtam mert a saját gépemen kipóbáltam, szóval azzal nem volt baj, de mire rájöttem a jelszóra kitörölte :P. Nem tudom, hogy jöhetnénk rá. De ha egyszer sikerül elhívom egy randira hagy nézzen egy nagyot xx
2011. júl. 24. 09:30
 9/28 anonim ***** válasza:

Ez tuti ez lesz:

[link]

2011. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
próbáld meg hogy bemész olyankor a szobába és ha nem zárja be csak új ablakot nyit vagy lerakja tálcára akkor a háta mögül nézd meg.
2011. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!