Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkereső oldal - ha kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldal - ha kapcsolatban van. Megbocsátható?

Figyelt kérdés
Nyáron kiderült, hogy a barátom a kapcsolatunk egyik hullámvölgyében szingli csajokra keresett rá társkeresőkön. Az elején még tagadta is, és szakított velem hirtelen felindulásában, mert hát miért nem hiszem el, hogy jelentéktelen az ügy. Egyetlen egyszer kért azóta bocsánatot emiatt, és azóta is sírni tudnék miatta. Iszonyú nagy tüske maradt bennem. Túlreagálom? Ti meg tudnátok bocsátani?
2011. okt. 13. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2011. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha így reagált rá, h szakított veled, akkor én már eleve ki sem békültem volna vele.

Amúgy érdemes megnézni a regisztrációt és az utolsó belépést, ha ez hónapokkal vagy évekkel korábban volt, mielőtt összejöttetek volna,megbocsájtható de egy normális srác ezt nem tagadja és le is szedi magát azonnal.


Ha ebből ügyet csinál és továbbra is fentmarad, szerintem felejtős!

2011. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez a mi kapcsolatunk alatt volt, egy vitás időszakban. 1 vagy 2 alkalommal ment fel az oldalra, asszem.
2011. okt. 13. 17:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudnám megbocsátani, de talán még elgondolkodnék rajta, azok után viszont, hogy még emiatt szakított is veled, pedig neked van teljesen igazad.. ő meg csak ilyen egyszerűen hirtelen felindulásból de akkor is csak úgy ki mondja, hogy vége... Én nem bocsátanám meg és szakítanék.

20L

2011. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most őszintén, ne máár :)) Egy társkereső oldalra regisztrálás lóf*sz, egy férfi esetében...a férfiaknak általában a nők nem írnak vissza, nem hogy a nők írjanak nekik, ergo, ha egy férfi regisztrál társkeresőre, semmit nem jelent... Nők esetében már más, mert nekik amint regisztrálnak, egyből százan írnak, onnantól meg már ki tudja ellenőrizni, ki az, akivel találkozik is... Úgyhogy baromság ezen kiakadni, inkább meg kell vizsgálni a kapcsolatot magát. És nem az embert hibáztatni. 26f
2011. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, lehet, hogy igazad van...A kapcsolatot vizsgálva persze vannak más elemek is, azóta is próbáljuk megoldani őket. De egy ilyen esetben sem tolerálható a társkeresőzés, szerintem.

Aztán meg, hogy hibát beismerni nem nagyon tud, úgyhogy legjobb védekezés a támadás elvén szakít..:(

2011. okt. 13. 18:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként egy hét mosoly- és kommunikáció-szünet után úgy tett, mintha mi sem történt volna, de amikor felhoztam a témát (mert hát csak meg kéne beszélni) megint nagyon kiakadt.
2011. okt. 13. 18:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ha egy férfi társkeresőzik, akkor valamit hiányol a kapcsolatából. Nem is kicsit. Ezt vizsgáld meg, és ennek értelmében dönts róla, van-e értelme a kapcsolatotoknak.
2011. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is csináltam más ilyet hirtelen felindulásból.

Szakított velem, én meg elkezdtem nézelődni, mert féltékennyé akartam azonnal tenni.

Ismerősök kilőve, ismeretlennel akartam, ezért ez tűnt a leggyorsabb módszernek. :D

Nem lett semmi, de én nem mondtam el neki. :D


Ne vedd ennyire komolyan. :S

2011. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!