Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a férjetek a...

Mit tennétek, ha a férjetek a szabadnapjait nem a gyerekével (családjával) akarná tölteni, hanem biciklitúrára menne neten megismert lányokkal?

Figyelt kérdés
Már én is találkoztam velük,nem a féltékenység miatt kérdezem. Az zavar,hogy alig van szabadideje és akkor sem a fiunkkal akarja tölteni. 2 éves a gyerek és egész nap emlegeti az apját. Ha valamit rosszalkodik ráüvőlt, a gyerek elkezd sírni. Hiába mondom,hogy félni fog tőle és nem fogja szeretni ha abban a kevés időben is,amit vele van, csak kiabál vele.
2011. júl. 24. 09:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%

Ès miért nem együtt mentek bicigli túrára?

2 éves gyerkkel simán megoldahtó, rengeteg módja van, pl a bicigli után köthetö kis kocsi stb...

A férjednek ez egy kikapcsolódás, és szeretné a szabadidejét aktívan tölteni és nem a mindennapos unalomba lenni.

Mi a férjemmel megértjük egymást, mindkettönknek kell a természetbeli kikapcsolódás így a bébinkkel (nincs egyéves) megyünk minden felé turázni, kirándulni. Nincsenek határok, a gyereket mindenhova tudjuk vinni valamilyen módon.

Néha elmegy siklóernyözni, mert ezt imádja, de ha tudunk mi is kimegyünk meglátogatni vagy kint töltjük a napot. viszünk elég kaját, inni, takarót, és nagyon jól elvagyunk.


Kicsit probáld megérteni és vele menni, vagy úgy csinálni ha x helyre mennek akkor ti oda mentek kocsival, ott találkoztok, megesztek egy fagyit vagy sütit, és ti kocsival mentek haza.

2011. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
72%
Elmennék én is neten megismert férfiakkal, akik törődnek és figyelnek a gyerekre. (esetleg nekik is van és akkor még jobb)
2011. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek együtt! Nagyon szuper, biztonságos biciklis felszereléseket lehet kapni, gyerekülés 5 pontos biztonsági övvel, kicsi, aranyos sisakok, stb. A fiatok is élvezni fogja a túrát.

De nem is ez a fő gond, azt hiszem. Hanem az, hogy a férjed nem tud és nem is akar megtanulni gyereket nevelni. Itt nagyon be kell dobnod magad, és lehetőleg gyorsan: beszélgessetek sokat a témáról, vezesd rá a férjed, miért jobb máshogy csinálni. Tulajdonképpen meg kell nevelned sajnos a férjed is.

2011. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Néha én is mentem már vele,de a gyereket mindig leakarja passzolni nagyszülőknek. Vettünk egy jó gyerekülést is.

Megértem,hogy neki ez az aktív pihenés,de olyan programokat ahová a gyereket is lehet vinni 2 év alatt háromszor szervezett. Ebből 2 a szülinapokon volt.

Egyszer egy másik családdal mentünk túrázni,jó is volt,szerette a gyerek is.

Most már több,mint 50 km-es turákra akar menni. Nem számít neki milyen idő van. Azt meg nem bírja elviselni,ha nyűgös a fiunk. Egyből idegbajos lesz.

2011. júl. 24. 09:54
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy akarta ezt a gyereket? Mert nekem ebből a leírásból az tűnik ki hogy neki ez nyűg inkább túrázna meg kirándulna még. Na meg engem zavarna ha lányokkal menne bicikli túrára és engem nem is akarna oda. Hány éves a férjed?
2011. júl. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
31%

Egy 2 éves gyerekkel azért sok nyűg van, félóránként tízperces procedúra pulcsi fel-pulcsi le, pisilni kell, stb stb, ráadásul sok anyukának is abból áll a kirándulás, hogy "jááájj a gyerek". Ráadásul írod, hogy gyakran nyűgös a gyerek...

Ez nem azt jelenti, hogy nem szereti a gyereket, hanem azt, hogy ő biciklizni akar, sportolni, nem pedig ezt hallgatni. Ha 50 km-es túrát akar megtenni, az azt jelenti, hogy aktív sportra vágyik. Nincs ezzel semmi baj. Én faterom is így volt, ettől még szeret minket.

Egyébként hidd el most még visz szívesen téged (miért is baj, ha a gyerek egy napot a nagyszülőknél van?), de majd ha összerázódik a netes biciklitársakkal, már nem fog szívesen vinni. Sőt, lehet házasság céljából is valaki olyat fog választani, aki nem felejti el, hogy egy családban a nőnek nem csak az anyaszerepnek, hanem a feleségszerepnek is meg kell felelni...

(Ez abból is látszik, hogy ezt elfelejtetted, hogy nem az zavar, hogy téged otthon hagy, és idegen csajokkal megy, hanem, hogy a gyereket nem viszi... éééérdekes)

2011. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%
nem hangzik túl jól a sztori, igazán foglalkozhatna többet a gyerekkel. hogy mit lehetne tenni ötletem sincs, de szomorú...
2011. júl. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

10:20-nak:

már több,mint 1 éve jár velük túrázni,szóval úgymond összerázodtak. Bármikor mehetnék vele én is, a gyerek szokott nagyszülőknél lenni.

Sokszor előfordult már,hogy mindenkinek volt jobb,fontosabb dolga mint túrázni. Csak ő nem tudja elfoglalni magát. Kertes házunk van,4 éve költöztünk ide és bőven lenne mit csinálni.

A gyerek 3 hete kezdte a bölcsit és reggel 6-tól fél 5-ig ott van. Elég kevés időt töltünk most már együtt, nem szeretnék ettől is kevesebbet vele tölteni. Egy szülőnek a gyereke a legfontosabb!!! Nem lehet egy a saját érdekeit a gyerek elé helyezni. Mellesleg a férjem akarta nagyon a gyereket, csak nem tudta és nem tudja még most sem mit csináljon vele.

Van,amikor kiküldi az apját a szobából és erre a férjem megsértődik.

2011. júl. 24. 10:37
 9/29 anonim ***** válasza:
30%

Hát sértődjön is, mi az, hogy kiküldi? Egyébként lehet, hogy csak idő kell neki, van olyan ember, aki ilyen kicsi gyerekkel egyszerűen még nem tud mit kezdeni.


Egyébként milyen gyakran van ez a túrázgatás? Mert ez az "elég kevés időt töltünk a gyerekkel" ezt úgy írod, mintha kéthavonta látnátok... neked biztos fura, mert eddig 24 órában a gyerekkel voltál, de egy picit tényleg meg kéne próbálnod leszakadni róla...

2011. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
42%
agyonütném
2011. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!