Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék magamnak...

Hol találhatnék magamnak barátnőt vagy egy barátot?

Figyelt kérdés
Internetes barátkereső oldalakat keresek,és kis segitséget ti hogy szereznétek barátnőt vagy barátnőt...Én egy 21 éves pesti lány vagyok, az elmúlt pár évben dolgoznom kellett ezért meg szakítottam a tanulmányaimat, már újra kezdtem, de ez alatt az idő alatt nem nagyon tartottam a kapcsolatot senkivel és a batáaim barátnőim, lemorzsolódtak :( Jó lenne találni valakit akivel jókat lehet beszélgetni, esetleg eljárni bulizni (mert, szórakozni se voltam már évek óta ), akivel programokat lehet csinálni ... Egy szóval egy barátot:) Köszi a segítséget
2011. júl. 24. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
vedd fel újra a kapcsolatot a régiekkel:) biztos nem utasítanak majd vissza...modnod nekik h talizzatok vhol ducmsizni kicsit utánna követik egymást az események:))
2011. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne az ilyen oldalakból indulj ki szerintem. Csak ülj be egyedül kávézóba pl menj el egyedül bulizni és ha több helyre elmész egyedül ott összeismerkedhetsz emberekkel. Jobb mint interneten.
2011. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia. pont most gondoltam én is vmi ilyesmire.

mondjuk én nem pesti vagyok, meg nem is nagyon szoktam arra járni. de szívesen barátkoznék veled. 22/F

2011. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nincs 1-2 gyerekkori barátnőd akivel mindig jóban voltál?

azokkal mindig fel lehet venni a kapcsolatot évek múlva is akik szerettek.

2011. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha újra kezdted a tanulmányaidat, a suliban is találhatsz barátokat. Vagy menj el utazni/bulikba egyedül és ismerkedj ott.
2011. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
például velem :D majdnem pesti vagyok :D
2011. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok :D írj privit :D
2011. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!