Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Találhatnék 20 éves szűz...

Találhatnék 20 éves szűz férfiként barátnőt?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm soha se. Volt akivel össze akartam jönni de csak 1 volt akivel a randiig eljutottam, de sajnos nem sikerült túl jól, vele már nem is tartom a kapcsolatot.

Azóta volt 1-2 lány aki komolyabban tetszett de nem tudtam hogyan kerülhetnék hozzá közelebb, mit mondjak, mit csináljak, hogy érezze hogy nem barátkozni akarok vele és nem csak beszélgetni. Volt olyan lány aki tetszett de nem tudtam még a nevét se. Kevés lány ismerősöm van.


2011. máj. 1. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
párom 21 volt amikor megismerkedtünk,és akkor vesztette el a szüzességét,én is az voltam és azóta együtt vagyunk ,ennek már 4 éve.Szal találhatsz
2011. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én meg 30 évesen is szűz voltam, mert van vmi gondom egészségileg, de ez nem ide tartozik.

A lényeg, hogy nem járok szórakozni gyakran, ha mégis, hát ott amilyen pasik voltak... (mert nő vagyok)

Aztán eluntam és felregisztráltam magam társkereső oldalakra 4-5 helyre is!

Nem azonnal, de rá egy évre kb. rám talált az igaz szerelem, ami a mai napig tart! :)

Regizz te is, ott könnyebb ismerkedni, nagyobb a "választék" is. Szerintem te is visszahúzódó típus vagy, mint a párom, ő se szórakozott stb, így maradt az internet neki is. Így talált rám. :)

Próbáltad már az internetes társkeresőket?

2011. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha azért vagy még szűz, mert nem is próbálkoztál eddig, akkor igen. Ha próbálkoztál, csak nem kellettél senkinek, akkor valszeg csúnya vagy, és úgy viszont már jóval nehezebb dolgod van.
2011. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam de élőben nem találkoztam onnan senkivel. A legközelebbi is több mint 100km-re lakott, nem is működött volna a kapcsolat mert én csak hétvégén érek rá jobban, hétköznap 4-5 óra szabadidőm van. Igazából amikor neten beszélgettünk elég hamar kifogytunk a témákból és a másik fél passzív volt.
2011. máj. 1. 14:39
 5/16 anonim válasza:
Én 24 éves vagyok és szűz, szóval még ne ess nagyon kétségebe:D
2011. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez nem vigasztal, nem akarok úgy járni mint te.
2011. máj. 1. 14:42
 7/16 anonim válasza:
Hátha már itt kérdezed meg mit kéne tenni akkor így fogsz :D
2011. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen azzal egyet értek, nem itt kéne kérdezősködnöd. Ez már rossz jel.
2011. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez baj... ha már szeretnéd, teszel érte, és 1-2 év után sem lesz változás, akkor lesz baj.
2011. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ha megtudná a csaj akivel össze akarnék jönni hogy szűz vagyok akkor otthagyna.
2011. máj. 1. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!