Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy középiskolás ballagásra...

Egy középiskolás ballagásra mit tudnék venni a barátomnak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a párodnak?

Én egy könyvet, és egy szép tollat vettem neki. Szeret olvasni, és írogatni, rajzolgatni is.

De ha szereti az ékszereket, akkor vehetsz neki egy olcsóbb láncot, karkötőt is. Bármi olyat, amit szeret, vagy ami olyanhoz kapcsolódik, amit szívesen csinál. Például egy cd, amit szeretne beszerezni eredetiben, de nehezen lehet, mert ritka, akkor azt szerezd meg neki. És nem az érték a lényeg.


Én is kaptam ékszert és pénzt a ballagásomra, pedig kifejezetten kértem, hogy senki ne vegyen vagy adjon semmit, mert nem tartottunk utána semmit. A sikeres felvételimet ünnepeltük meg inkább utána.

2009. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, ő neki :)

köszi amúgy a tippeket.

2009. ápr. 5. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én párom most ballagna, biztosan egy laposüveget adnék neki, beleglaviroztatva a nevét, és, hogy mikor végzett.
2009. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én barátomnak is most lesz a ballagása és én is úgy gondoltam kap egy gas pénztárcát, mert már szét van a pénztárcája és a nagymamák, szűlők úgy is felékszerezik:)
2009. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!