Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim 150km-re dolgozik...

A pasim 150km-re dolgozik tőlem és csak 2-3hetente van velem 2-3 napot. Mondja h milyen jót bulizott. Szerintetek megbízhatok benne? bunkó válaszokkal kíméljetek . Köszönöm 15 éves vagyok ő 20//

Figyelt kérdés
mikor itthonvan akkor viszont nagyon jól elvagyunk.és telefonon ígyis tartjuk a kapcsolatot.
2011. júl. 26. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük a fiút. Nem fogunk tudni neked érdemleges választ adni. Sokaknak nem jön be a távkapcsolat, ehhez is egy bizonyos hozzáállás szükséges. Nekem a te korodban soknak tűnik a korkülönbség, ő egész más korosztály. De ha szeret és hűséges típus akkor nem kell félned, de mint mondtam ezt mi nem tudjuk.
2011. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

En inkább az életkorotokba tudnék belekötni, ő teljesen más korosztály, teljesen más gondokkal, igényekkel.

Szerintem az füstbe ment terv, de most úgysem hiszed el nekem.

Mondjuk nem értem mit akar egy 15 éves lánytól egy 20 éves férfi (fiú)...

2011. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg az életkor a gond. Nálunk 320 km távolság volt, de én akkor voltam 20, ő 26. Ma már együtt élünk.
2011. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy 20 éves férfi már normális esetben aktív szexuális életet él, míg egy 15 éves kislány még nem is gondol rá NORMÁLIS esetben max. arra, hogy kézen fogva sétáljanak, csókolózzanak a holdfényben, összebújjanak filmnézés közben.
2011. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!