Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így reagáltál volna? És a...

Így reagáltál volna? És a termékről mit tudsz? Megbízhatók?

Figyelt kérdés
Nyertem egy Hippsy derékmelegítőt. Volt egy pályázat és kellett képet feltölteni úgy h látszodjon a hiánya..és egy picit kilátszott a derekam. És megyek újságolom anyunak, s mindja h h képzeltem h milyen képeket rakok fel a netre.. pedig nem is semmi.. de mind1. Nem hogy örült volna, hanem még szídott is.. Szerintetek leadhatom a címem? kérdezzem meg szüleimet?
2011. febr. 22. 14:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Én leadnám a cimet,nem értem anyukád reagálását.
2011. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha már megnyerted, add meg a címet! Majd ha megkapod a hippsy-t, látni fogja, hogy milyen hasznos és szép. Nekem is van, nagyon szeretem.
2011. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan add meg a címed... ha már megnyerted!
2011. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Minek a hiánya látszódjon???

Egyébként ha anyád látta a képet,és szerinte túl sokat mutattál belőle akkor azt tuti,hogy "csak picit látszott ki a derekam" A legtöbb fiatal ezt mondja,közben tényleg mindenük kint van..

Nem írtad hány éves vagy..Ha nagyon gyerek akkor még a pici derekat sem kéne felrakni a netre..A címedet meg ne ad le amíg nem kérdezted meg...Nem árt óvatosnak lenni..

2011. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Megmutattad a képet anyukádnak? Ha tényleg csak pici llátszott ki a derekadból, nem értem miért szidott le. Add meg az egyik barátnőd címét, hogy oda küldjék, bár nem tudom hogy fogsz elszámolni vele, ha anyukád meglátja?
2011. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
tudod hányszor hívnak, meg keresnek azzal a dumával hogy nyertem? Csak a feltételeket elfelejtik megmondani. Sokszor telefonálnak hogy ilyen utazás Egyiptomba, csak hívjunk át 5 felnőtt párt, és kiderül nem mást mint termék bemutatót akarnak a nyakunkra sózni.
2011. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a képet,és megmondom,hogy neked vagy anyudnak volt igaza..
2011. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

oké, csak kiretusálom az arcom:D

am meg 15 vok:D

2011. febr. 22. 15:06
 9/18 sz12 ***** válasza:
A Hippsy egy megbízható márka. ha van telefonszám a weboldalon, akkor hívd fel őket nyugodtan, és érdeklődj a szállítás menetéről stb.
2011. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
2011. febr. 22. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!