Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhatott ilyet 1 év után?

Hogy mondhatott ilyet 1 év után?

Figyelt kérdés

Párom azt mondta hogy ne mutassam ki ennyire az érzéseimet. Ne mondjam neki, hogy hiányzik, szeretem és ne akarjak mindig vele lenni. (Heti 1-2napot vagyunk együtt, de ha én többet szeretnék akkor már nem tetszik neki és inkább szervezzek programot a barátnőimmel.)

Azt mondta várjam meg amíg ő mondja, hogy hiányzok, hogy szeret. És ne bizonygassam neki hogy nekem rajta kívül nem kell más mert így csak biztonságba érzi magát és nem leszek fontos számára. Ő újra és újra meg akar hódítani.

De mégis 1 éve vagyunk együtt…Már meghódított…miért akar újra és újra?

Én biztonsága akarom érezni magam mellette, neki meg ez a biztonság nem tetszik?


2011. júl. 27. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bár az én párom lenne ilyen.

Azért értsd meg őt... én tudom mennyire idegesítő tud lenni egy idő után ez az állandó függés. Eleinte még jó, de hosszútávon...

2011. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Heti 1-2napot vagyunk együtt,egy év után,és mia az,hogy várd mig ő keres,hát ne haargudj de olyan mintha készenlétbe rakna ha épp kellesz elővehet,de amúgy nem kellesz anyira.
2011. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Heti 1-2 nap?

Nincs véletlenül családja?

Bocsi, csak úgy felmerült bennem, hogy nemhogy nem találkoztok, de mégcsak ne is keresd...

De ha nincs is neki, szerintem ez nem jó felfogás, nem vezet sehova... nekem nem kéne.

2011. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is furcsállom ezt, ez elég érdekes... bár lehet csak magamból indulok ki és a jelenlegi kapcsolatomból, ahol a fordítottja van jelen annak amiket leírtál. De lehet csak meg kell érteni, hogy nem mindenki egyforma, mindenkinek mások az igényei egy kapcsolatban. Ennek ellenére ez nem normális, legalábbis szerintem nem. Ha újra és újra meg akarna hódítani, akkor a kedvedben járna, virág, vacsi, stb. Várd meg míg ő mondja, hogy szeret? Ne hogy már, te fogod várni,míg mondja h szeret, addig te nem mondhatod ki és nem nyilváníthatod ki az érzéseid? Több mint fura...
2011. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha szeret, nem értem miért baj, hogy elmondod neki, hogy hiányzik és szereted. Az már egy másik kérdés, hogy miért nem akar többet találkozni veled. Mi egyfolytában együtt akartunk lenni.
2011. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, hogy a te érzéseid már már rajongásba csapnak át? Mert az fullasztó is lehet.

Szerintem légy megértő a barátoddal, teljesen korrektül viselkedik. Valószínű az kicsit sok neki amit kap tőled, és jelzi, mert szeret és szeretni is akar, de: Vannak ilyen pasik, akik ha ennyire biztosan tudják és látják hogy övék a nő, már nem találják izgalmasnak. Ezt el kell fogadni, ő valószínűleg nem azt szereti ha gügyögsz neki hogy jajj kicsim úgy hiányzol, hanem játszd egy kicsit az elérhetetlent, a titkozatost, légy izgalmas.

2011. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Állandóan dolgozik, ezért tudunk csak ilyen keveset együtt lenni. Mindig fáradt. Persze minden nap beszélünk telefonon. Csak ő mindig fáradt és szerinte én nyafogok, hogy mindig látni akarom. És én nem tudom milyen este hulla fáradtan beesni az ágyba, mivel én még tanulok és most pedig nyári szünet van. /Nincs családja/

A meghódítás nem virág, csoki olyat talán még soha nem kaptam tőle, az abból áll hogy besokalok a dolgaiból abból hogy elhanyagol és szakítok...akkor pedig megőrül mindent megtesz hogy visszaszerezzen. ÉS ugy látszik ő ezt élvezi. Nem is értem.

Nekem nyugodt kapcsolat kellene, neki meg már nem tudom mi kell.

(Én/22 Ő/25)

2011. júl. 27. 14:25
 8/12 anonim válasza:

Jó volna, ha egy pasi is megírná a véleményét. Kíváncsi lennék ők mit gondolnak erről a helyzetről.

Én, mint nő, úgy gondolom, hogy ha szeretek valakit, és a társamul választom, akkor hetente 1-2 alkalomnál több időt szeretnék vele tölteni, és szerintem ez az igény a férfi részéről is meg kellene legyen. Nekem úgy tűnik, hogy a párod tart az elköteleződéstől, nagyon nem szeretné még feladni a jó kis "legényéletét".

Nem szoktad úgy érezni, hogy a párod messze nem szeret annyira téged, mint te őt? Ha egy pasi így viselkedik, el kellene beszélgetni vele, hogy komolyak-e egyáltalán irántad az érzései. Persze vannak pasik akik nem szeretik az érzelgősködést, főleg mások előtt. De sokszor még az is zavarja őket, ha kettesben, meghitt pillanatokban traktáljuk őket a szeretetünk kinyilatkoztatásaival. Van amelyik ettől megijed, máris úgy érzi, ha túlságosan szeretik, ha a nő nagyon akarja őt, akkor az fojtogató érzés számára, és inkább menekülőre fogja a dolgot, kerüli a gyakori találkozásokat.

2011. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tehát csak akkor vagy jó neki, ha nem vagy az övé és vissza akar szerezni? Ha jól veszem ki a szavaidból... én biztos nem érezném jól magam egy ilyen kapcsolatban. Akkor úgy néz ki hogy nem becsül meg téged eléggé....
2011. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg nem szeret téged annyira, vagy ha valóban nem tud veled többet találkozni, akkor rossz neki, ha erre emlékezteted a hiánylásoddal.
2011. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!