Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhatott ilyet? Pár...

Hogy mondhatott ilyet? Pár napig egyedül akar lenni?

Figyelt kérdés

Párommal mostanába egyre többet vagyunk együtt. Ez korábban nem volt annyira jellemző ránk, különböző elfoglaltságok, munka miatt.

De mostanába valahogy őrülten imádjuk egymást, minden percünket együtt töltöttünk, szerelmesebbek voltunk mint valaha. Tökéletes volt minden, egészen addig amig egyik nap egész nap provokált, veszekedni akart velem. Nem is értettem a viselkedését.

Majd közölte, hogy ez neki sok így. Néhány napot egyedül szeretne tölteni, hogy érezze mennyire hiányzok neki.

Nekem ez nagyon rosszul esett, nem is értettem miért vágyik erre.

Azt mondta nem akar szakítani, imád mindennél jobban csak kicsit besokkalt.

2 napot tölttünk külön, akkor is folyamatosan hívott hogy mennyire hiányzok neki, imád stb.

Már alig várta, hogy velem lehessen. Ugy jött hozzám, mintha nem történt volna semmi én pedig valamiért haragot éreztem.

És most pedig ő nem érti a viselkedésemet. Azt mondta ő csak 1-2 napot szerett volna külön tölteni, ez nem olyan nagy probléma. De engem mégis megbántott. Én soha nem tudtam volna neki olyat mondani, hogy besokalltam tőle.

Ti hogy reagálnátok? Hogy kellene viselkednem? Felejtem ez az egészet?


2011. aug. 18. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki,hogy megbántott,aztán meglátod h ezzel mit kezd
2011. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
50%

ez érdekes.ha valaki szeret,az nem provokál veszekedést,csak ha célja van vele,ami ált.nem sok jót szül.

nem ijesztgetlek,de én utoljára mikor azt hallottam,hogy tartsunk szünetet,szakítás lett belőle.amúgy mióta vagytok együtt?

2011. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális, ha valakivel minden nap találkozol, szeretnél néha pár nap nyugit....
2011. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Hisztis vagy. Az a véleményem.
2011. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én házas vagyok, 2 gyerekkel,de én is szeretnék egyedül lenni pár napig. ez normális,kell az embernek az egyedüllét. neked nem jó néha csak úgy ellenni? na,neki is pont ugyanazért jó
2011. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

19:59 Nem szünetet kért. Akkor kidobtam volna, ezt ő is tudja! 2 éve vagyunk együtt.

És mint már írtam 2 napig volt "egyedül" persze mindig beszámolt róla hol járt, mit csinált, csak épp nem találkoztunk.

A problémám annyi, hogy haragszom rá amiért ezt mondta ráadásul akkor amikor szerintem a legszerelmesebb időszakunk volt és azt érzem elrontott mindent. Persze nem szakítani akarok, csak csalódott vagyok és hiába magyarázom neki nem érti, mi a problémám.


20:01 Tudom, hogy hisztis vagyok!

2011. aug. 18. 20:08
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
te tényleg fullasztó vagy, ne haragudj. a pasik elmenekülnek ha nincs nekik tér hagyva. inkább te is találd fel magad egyedül. és akkor tök jól ellesztek
2011. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyet is értek veled, meg nem is. Tényleg nem volt szép a viselkedése-de én a "hibát" a veszekedés kiprovokálásban látom, nem abban, hogy egy kicsit el akart vonulni. Minden ember más, mindenkinek megvan a maga életritmusa, személyisége... van, aki a nap minden pillanatáto a másik nyakán lógva töltené, és van, akinek kell a "magány", az egyedüllét. Lehet, hogy a párod ilyen, csak épp nem merte bevallani, mert félt, hogy mit reagálsz, és ezért elég gyáva módon a veszekedés kiprovokálását választotta, hogy legyen ürügy ahhoz, hogy ezt elmondhassa. Én nem látok abban gondot, hogy vki elvonulna pár napra... én is az a típusú ember vagyok, akinek még a legnagyobb szerelemben is tényleg szüksége van heti legalább 2-3 napon 2-3 órára minimum, amikor teljesen egyedül van, hogy gondolkodhasson. És ebbe sztem belefér néhanapján (nem heti szinten, persze) pár nap, amikor teljesen távol van a párjától.
2011. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szerintem nem vagyok fullasztó. Nekem is szükségem van egyedül létre. Külön hobbink van, külön is szervezünk programokat a barátainkkal.

Csak most épp ugy alakult, hogy vagy én vagy ő volt szabin és tényleg sokat voltunk együtt és én ezt ki is akartam használni, és boldog voltam hogy velem van.

Neki meg úgy látszik ez sok volt...

2011. aug. 18. 20:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a párom, van közös babánk, de mikor elutazott 3 napra olyan jó volt, hiányzott, de akkor is jó volt. Egyszer egy évben jól esik.
2011. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!