Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés
Bianka, Barbara, Léna, Réka
2011. júl. 27. 17:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A Léna tetszik. Réka... úgy kb. a 4. és 6. hónap között Rékának voltam tervezve.... :-))))) Nem utálnám, ha ez lenne a nevem, de a sajátomnak azért nem adnám. A Barbara így, hogy Barbara nagyon-nagyon tetszik, csak tudom, hogy elkerülhetetlenül mindenki Barbinak hívná (mint az ameerikai babát -fuj). A Bianka szép, csak túl sok buta és beképzelt Biankát ismerek.
2011. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik tetszik,de a Léna az különösen,ha lányom lett volna akkor Lénának neveztük volna.
2011. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem a Léna névről a T.a.t.u. leszbikus lányegyüttes egyik tagja jut eszembe..
2011. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nekem a Léna tetszik
2011. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Réka


A Barbara, Bianka nem kimondottan magyar lánynak való, de ebbe most ne folyjunk bele :). Egy Léna nevű észt csajt meg ismerek, azt azért nem, meg amúgy is ilyen német-dán-svéd körökben divat ez a név

2011. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Réka tetszik a leg jobban. Ez egy talpraesett, vagány csajszihoz is, de egy cicababához is illik.

A Bianka is tetszik.

A Barbarával el vagyok, de nem adnám a lányomnak.

A léna nem tetszik.

2011. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
A Barbara tetszik a legjobban, és én is úgy vagyok vele, hogy jobb, ha nem becézik:D A Réka a második nálam, nekem tetszik ez a név, rövid is, meg szép is. A Léna...hát nem is tudom, még mindig jobb, mint a Bianka; az egyáltalán nem tetszik. :D
2011. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Bianka, Réka, Barbara, Réka
2011. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem innen a Barbara a legszebb :)
2011. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Sziaa, nekem a Réka, és a Barbara tetszik innen, a Léna túl megfoghatatlanul külföldies nekem., de szerintem az is elég csinos kis név.:)) sőt, ha ismernék Lénát (és nem lenne vele negatív tapasztalatom, ellentétben a Biankával:P), akkor kifejezetten tetszene. De most hallom másodjára életemben (először énis a t.a.t.u-ból hallottam), így annyira ismeretlen, hogy nem tudom nagyon véleményezni. szerintem azért szép ez így, másodhallásra.

16L

2011. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!