Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki rengetegszer dicséri...

Ha valaki rengetegszer dicséri önmagát, az mire utalhat? Mi váltja ezt ki belőle?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 20:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem komplexusa van és nem bizik önmagàban, pesszimista.
2011. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Van önbizalma..

Vagy fordítva:nincs önértékelése,és igy kelti magára a figyelmet..

2011. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem pesszimista, sőt, sikeres... és mégis...
2011. júl. 27. 20:32
 4/20 anonim ***** válasza:
55%

1. nagyon beképzelt vagyok

2. dícsérem magam, ha nem dícsér más, jót tesz az egómnak

3. higyjék csak, hogy ennyire öntelt vagyok, jó poén

2011. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Ennél már csak az gázabb, hogy párom évek óta kondizik és puszilgatja a saját bicepszeit. Persze elöttem, mert tudja, hogy ez engem idegesít.

Ilyenek, ne akard megérteni...nem lehet!

2011. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De akkor előtted azért csinálja, hogy hecceljen.. de ha mindenki előtt és mindenben ezt csinálja?
2011. júl. 27. 20:42
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hogy éreztesse, hogy ő melyen különleges, tökéletes stb. Még inkább növeli az egoját.

És hogy ti is tisztába legyetek vele és még csak meg se forduljon a fejetekbe megkérdőjelezni azt hogy ő talán nem is olyan "menő".

2011. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

az is lehet, hogy nem is komolyan gondolja:D én ismizek vkit, aki pedagógus és felvett egy olyan stílust, hogy tök komolyan mond mindent:D

de volt, hogy elnevette majdnem magát, szal...:D

viszont ha ő nem ilyen...akkor nem tudom...nem kell odafigyelni és kész:)

2011. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindenkivel ezt csinalja, a szemelyisege ilyen. Tehat egoista, szamara fontos, hogy dicserjek es ha nem dicserik, hat o dicseri magat.
2011. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

Erősen egocentrikus, és valószínűleg nagyon erős kisebbrendűségi komplexussal bír. Emellett egy szépen fejlett szegénységi bizonyítvánnyal, és alacsony érzelmi intelligenciával.


Az ilyen ember csak önbizalommal telinek LÁTSZIK, de éppenhogy nincsen önbizalma. Ugyanis akinek normál önbizalma van, annak nem szükséges feldícsérnie magát mások előtt egyszer sem, nemhogy állandóan. Az egyszerűen tudja, hogy mennyit ér.

2011. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!