Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőktől kérdezem, hogy 30 éves...

Ji..... kérdése:

Nőktől kérdezem, hogy 30 éves korhoz közel ki vállalna be egyedül egy gyereket?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a gyerek apjával nem él együtt.
2011. júl. 28. 10:59
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Azok akik szeretnének gyermeket mindenáron.
2011. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Én bevállalnám.

De Te csak akkor tedd, ha van biztos egzisztenciád, lakásod, stb.

Csak azért ne vállald, hogy megfelelj mások sztereotípiájának.

2011. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
95%

NE! Soha. Én egyedül maradtam, 28 évesen a gyerekemmel, mert apuka a terhesség közepén meggondolta magát és eltűnt, mint szürke szamár a ködben.

Amellett, hogy anyagilag katasztrofális egy egyszülős család élete -hacsak nem valami nagyon jó munkahelyed van...- érzelmileg borzasztó megterhelő.

Pláne, amikor azt kérdezi, hogy "nekem miért nincs apukám"...

2011. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
90%

Én azt mondtam magamnak, hogy ha nem találok párt, akkor 35 éves korom után örökbe fogadok egy gyereket (vagy elmegyek hivatásos nevelőszülőnek).

Azóta férjnél vagyok, valószínűleg lesz saját, de tul. képpen nem zárkózom el attól, hogy a második örökbe fogadott legyen.

2011. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, mi a pontos kérdés:

ha véletlen teherbe esnék, megtartanám

ha csak felmerül a gondolat, hogy babát kéne már vállalni, akkor nem...35-38 évesen is lehet még bőven első babát vállalni, szóval nem vagy elkésve

2011. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

27 vagyok, párkapcsolati téren nagyon zűrös, eddig sem sikerült sosem egy olyan, ahol egyáltalán felmerült volna a gyerekvállalás, és szerintem ezután sem lesz.

Nem azért szeretnék, mert másoknak is van! Persze egyelőre nem tervezem ezt, legalábbis decemberig semmiképp, mert akkor fejezek be egy iskolát.

2011. júl. 28. 11:16
 7/49 A kérdező kommentje:
Ja, és nem 35 évesen szeretném az első gyerekemet, későinek tartom minden szempontból.
2011. júl. 28. 11:17
 8/49 anonim ***** válasza:
85%

27 évesen még bőven ráérsz :) tapasztalatból mondom, lesz megfelelő párod is és baba is


viszont javaslok valamit, gondold át, az eddigi párkapcsolataidban mit tettél rosszul és beszélgess el egy pszichológussal, párkapcsolati tanácsadóval róla - lehet, hogy néhány beszélgetés alatt megoldódik ;)

2011. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem én is bevállalnám. bár szerintem ez leginkább az anyagi helyzettől függ. a semmibe biztos, hogy nem szülnék gyereket.
2011. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
87%
30 évesen volt akkora egzisztenciám, hogy gond nélkül bevállalhattam volna, de nem tenném, egy gyereknek apa kell, igen, tudom, így is rengeteg gyerek nő fel szeretetben, de mégis apa nélkül...fene tudja. De azt hiszem nem, mégsem szeretnék egyedülálló anya lenni.
2011. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!