Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnéd tudni, hogy meddig...

Szeretnéd tudni, hogy meddig fognak élni rokonaid?

Figyelt kérdés
Jó lenne, vagy borzasztó?
2011. júl. 28. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Én most nagyon. Ugyanis azt álmodtam, hogy meghalnak. Szóval, engem megnyugtatna, ha biztosra tudnám, hogy hosszú életük lesz. Bár pár nap alatt enélkül is megnyugszom.
2011. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2011. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 lorus ***** válasza:
83%

Első: a halál a megújulás jele.

Nem!

2011. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Első vagyok. Köszi. :))
2011. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm, aki kutató volt, és vérvizsgálatokkal is foglalkozott, mondta, hogy már néhány tíz éve van rá technológia, amivel meg lehet mondani, hogy valaki nagyjából meddig él. A vértípusától függ ez nagyban, és mindegy, hogy valaki iszik-e, vagy egészséges életet él, igazából ez az előre behatárolt élethossza lesz csak. Csak az a baj a vizsgálattal, hogy a hosszá szükséges anyagok több százezer forintba kerülnek.
2011. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt is mondta az ismerősöm, hogy itt Magyarországon is foglalkoztak ilyen vizsgálatokkal.
2011. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A haláluk idejét nem szeretném tudni. De az "okát" lehet, hogy igen. Mondjuk ha autóbaleset, vagy valami hasonló, amit meg lehetne akadályozni, azt jó lenne tudni.
2011. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem
2011. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen,mert fel tudnék rá készülni és nem érne váratlanul,addig elmondhatnám nekik és ha pl. anyának nem sok lenne hátra(isten ments)akkor megmondhatnám,hogy még van lehetősége olyan dolgokat csinálni,ami kimaradt az életéből.
2011. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod, mikor fognak meghalni a rokonaid? TUDD MEG MOST!!! Küldd el a születési évedet és a nevedet a 17634-re!
2011. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!