Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bontja fel a leveleimet...

Miért bontja fel a leveleimet az anyám?

Figyelt kérdés
Ha kapok levelet mindig felbontja, most is a felsőoktatástól kaptam és felbontotta, ilyenkor mérges vagyok, azok az én leveleim, ne nézegesse.
2011. júl. 28. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Igazad van, ez bunkóság. De megnevelni nem fogod tudni, és ha más városba mész egyetemre, ez rosszabb lesz, ugyanis nem leszel otthon, ő meg ezen még jobban felbuzdulva bontogatja majd a leveleidet.


Szerintem nyiss egy postafiókot, nem nagy összeg és akkor nyugi van.

2011. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Amíg eltartott voltam, nekem is megnézték szívfájdalom nélkül, morogtam is érte. Azóta nem merik...

Oké, mondhatjuk, hogy levéltitok sértés, erre meg mondhatja anyád, hogy az meg nincs törvénybe leírva, hogy a szülő köteles a gyerekét eltartani a főiskola/egyetem elvégzéséig meg még tovább, míg állást nem talál.

Gondolom tudni akarta, hogy végül is mi lesz most a helyzet veled.

22l

2011. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Kérdezd meg tőle, innen nem tudom mit vársz?
2011. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem a magánjellegű leveleidet bontogatja, nagy gáz nincs. A hivatalosat nekem is mindig felbontják, ha nem vagyok itthon, hátha kell intézni valamit vele kapcsolatban.
2011. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Uralkodni vágyik, és máson nem tudja kiélni magát, csak rajtad.
2011. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Oké, mondhatjuk, hogy levéltitok sértés, erre meg mondhatja anyád, hogy az meg nincs törvénybe leírva, hogy a szülő köteles a gyerekét eltartani a főiskola/egyetem elvégzéséig meg még tovább, míg állást nem talál. "


A kettonek semmi koze egymashoz.

A masik embert nem annak fejeben tartjuk tiszteletben, nem azert cserebe szeretjuk, mert eltartjuk. Ha mar az uzleti csereszemlelet jon szoba emberu viszonyok rendezeseben, ott mar nagyon reg nagy baj van...

2011. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tart tiszteletben masokat, határsértő módon viselkedik, azert. Megtiltottad mar neki ezt? Probald meg!
2011. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert kontrollálni akar, azaz uralkodni fölötted. Semmi köze a magánleveleidhez!


Tahóság mások magánjellegű küldeményeit felbontani, és emellett agresszió. Mondd meg neki, hogy nem szép tőle ez és hagyja abba! Ha azzal jön, hogy "az anyád vagyok, megtehetem", akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy az anyád, de akkor sem tehet meg mindent. Éppen azért szégyen, hogy az anyád ezt teszi, mert neki, mint idősebb felnőttnek tudnia kéne, hogy hol vannak a határok és mi illik, mi nem. Tiszteletben kellene tartania a gyereke magánéletét, így a leveleit is.

2011. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is pont ezt a levelet kaptam meg, és anyum nagyon olyan hogy ő mindent mindig tudni akar, ő mindig mindenről teljes mértékig tájékozódik, és vége a világnak, ha valamiről nincs képben. úgy kell elképzelni, hogy mikor elköltöztünk a barátommal, napi 5 e-mailt kaptam tőle különböző álláslehetőségekkel, amit munka közben vadászott a netről, nekem, meg a barátomnak is :D a lényeg hogy megjött nekem is ez a levél, és felhívott, hogy megnézheti-e :) mondta hogy húúú, de vastag a boríték, meg hogy ő milyen izgatott, a hangján is hallottam, mint valami gyerek :D nagyon aranyos volt :D de a lényeg hogy még így is türtőzteti magát, tiszteletben tartja, hogy az az enyém és én akarom kibontani
2011. júl. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!