Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy úsznánk meg olcsóban?

Hogy úsznánk meg olcsóban?

Figyelt kérdés
Apukám az első házasságából született fiára nem szeretne hagyni semmit!Azt találták ki most,hogy ajándék gyanánt anya nevére íratják az egész házat,hogy ez lenne a jó megoldás vagy már mi ránk gyerekekre íratnák?Ketten vagyunk a második házasságából!
2011. júl. 30. 18:39
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
18:49Hogy érted az adásvételi szerződést,mindenképp lenne,ha az anya nevére menne vagy az enyémre az öcsémmel?
2011. júl. 30. 18:53
 12/30 anonim ***** válasza:
78%
nem a gyereknek kell keresnie az apját...fasza apád van...p*csfej....de ahogy elnézem kb tesem vagy különb :/ legegyszerűbb kidurni a másikat az örökségből neked több jusson ...hm...
2011. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
66%
Ha ilyen önzők vagytok, legalább smucigok ne legyetek, keressetek fel egy ügyvédet.
2011. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
58%

Helo!

Olvasd el az öröklési rendet, hogy milyen feltetelekkel lehet kitagadni. Az, hogy valakik nem tartjak a kapcsolatot, nem indok, nem felel meg indoknak.

Az elsőszülött fiú viszont kitagadhatja az apját az örökségéből, neki van indoka, a szülői kötelessegek elmulasztasa. (Jól beszélnek az előttem szóltak.)

2011. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
48%
Eltartási szerződéssel nem jár a köteles rész sem!
2011. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Évek óta megy ez a cécó,mondják meg minden de nem mennek ügyvédhez,hogy mi lenne a legegyszerűbb megoldás ebben az esetben.Már évek óta oda adtam egy ügyvéd telefonszámát,hívják fel beszéljenek meg egy idő pontot de semmi!
2011. júl. 30. 19:05
 17/30 anonim ***** válasza:
76%

Csak gratulálni tudok! Nekem is van egy ilyen jó fej "apám", aki életében sem nézett felém, úgy nőttem fel. Ezek után nem hiszem, hogy nekem keresnem kellett volna! Szerintem ő is megoldottam már valahogy, hogy ne örököljek... De ez engem már nem érdekel, eddig is megvoltam a pénze nélkül, ezután sem kell...

De azért büszke lehetsz apukádra!

2011. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
15%

"Évek óta megy ez a cécó,mondják meg minden de nem mennek ügyvédhez,hogy mi lenne a legegyszerűbb megoldás ebben az esetben.Már évek óta oda adtam egy ügyvéd telefonszámát,hívják fel beszéljenek meg egy idő pontot de semmi!"


Az en szuleim is ilyenek, nem tesznek magukért...

Egyebkent esetedben arrol lehet szo, hogy megsem egeszen biztosan abban, hogy ez igy helyes, tehat nem merik az otletet foganatositani...

2011. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen gusztustalan dolgot. Csodásan jellemtelen senkiházi az apád! Mert még hogy te meg anyád ki akarnátok játszani, azt mondom trágya dolog(ilyen volt a családban is, nem volt végrendelet 10 éve nyekeregnek hogy az első fiú ne kapjon semmit)DE hogy a saját gyerekét ki akarja játszani az már szégyen. Kicsit sem tudod át érezni a helyzetet hogy ha ezt veled csinálná meg valaki? De ha egy kis esze van a fiúnak nem is kell neki ilyen mocskos, önző, irigy emberek pénze.
2011. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
78%
De jo fejek vagytok hallod! Eszetekbe sem jutott, hogy azert nem jelentkezik, mert magaba van roskadva, mivel az apjat soha az eletben nem erdekelte es nelkule kellett felnonie? Egy szulonek kotelessege a gyereke mellett allni. Persze, hogy igy reagal, ha egyszer azt erzi, hogy azt apja sosem szerette. Nagyon "rendes" ember lehet az apad. Ezen azert gondolkozz el, a sajat feltestveredrol beszelsz, akit elhagyott az apad.
2011. júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!