Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet mar 3 keresztnev Magyaro...

Lehet mar 3 keresztnev Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Eddig ugy tudtam nem lehet, de a Rippelek gyerekenek 3 keresztneve lett. Nagyon szeretnem megvaltoztatni a nevem, de anyukam miatt nem szeretnem eldobni, hanem a meglevo ketto melle felvenni egy harmadikat. Nem tehetek rola, ezeket tenyleg gyulolom, es igenis szamit mi van a szemelyiben. Kb. mennyibe fajna nekem egy ilyen valtoztatas? Szemelyi, jogsi, lakcimkartya, adoigazolvany, bankkrtya, tb-t mar ugyis elhagytam, csak a szamat mondom be mindenhol. Szoval kb. mennyire jonne ki? (Ne kerdezzetek, nem mondom el hogy hivnak, mert igazabol nincs bennuk semmi extra, az egyiket szerettem is, de mar olyan tucat nev lett, hogy egyenesen megutaltam.)
2011. júl. 30. 21:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Én sem szeretem a nevem, mégsem változtatom meg... 3 keresztnév már nem is túlzás, hanem egyenesen hülyeség... Főleg, hogy tényleg mindent meg kell változtatni. Mért nem akarod elhagyni a régi keresztneveid, ha már annyira útálod?
2011. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mert anyukamat nagyon megbantanam. Ha kerhetnem maradjunk csak a tenyeknel, nem azert kerdeztem, hogy barki is megprobaljon lebeszelni, vagy rabeszelni. Csak a jog szabalyozasa erdekel es ha valaki tudja az arakat akkor az, de az mar mellekes, majd utana nezek.
2011. júl. 30. 21:32
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
És miért nem azt csinálod hogy egyik keresztneved helyett választasz egy másikat? Én úgy tudtam hogy csak 2 keresztnév lehet.
2011. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
afenébe miért nem rögtön 13 ? : D
2011. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

ugy lehet 3 név hogy vezetéknévvel együtt

amugy a keresztnevet meglehet változtani ha arra gondolsz...

2011. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Mert azzal nem bántod meg anyukádat, ha megútálod az általa adott neveket, és felveszel egy 3.at, amit használni fogsz???
2011. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
10 000 ft a névváltoztatás úgy tudom. Hivatalosan 2 keresztnév lehet az anyakönyvi kivonatban.
2011. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Jo de akkor a Rippel kolok, hogy lett Rippel Krisztofer Herkules Ferenc?
2011. júl. 30. 21:36
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem biztos hogy mindegyik benne van az anyakönyvi kivonatba
2011. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
+n
2011. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!