Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és úgy érzem, hogy már nem bírom tovább hogy a szüleim nem akarnak sehova engedni! A barátaim minden hétvégén buliba járnak és bárhova elmehetnek de én nem. És ezért kissé kivülállonak is érzem magam. Próbálok alkalmaszkodni de a szüleim meggátolnak ebben. És az a rossz, hogy meg sem lehet velük beszélni a dolgot mert sosem hallgatnak végig és nem is érdekli őket amit mondok, na meg mindig az ő igazuk kell legyen. És annyira rossz mikor a barátaim mondják, hogy milyen jó volt a hétvége. Én ezért nem utálom a szüleimet mert tudom, hogy csak nekem szeretnének jót csak az zavar, hogy nem veszik észre hogy ez nekem rossz és milyen rosszul érzem magam miatta! Kérlek ha tudtok segítsetek.
2011. júl. 30. 22:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem fogják 18 évesen se elengedni az ilyen beszari gyereket, hanem majd jól a képébe vágják hogy amíg elvan tartva addig azt csinálja amit mondanak neki
2011. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem éppen, mert engem is csak 18 éves koromig óvtak nagyon, aztán most, hogy betöltöttem már mindenhova mehetek hiába lakom még itthon.....Egy 18 tud már magára vigyázni, látszik rajta, hogy már érett, okosabb stb... És nem beszélve arról, hogy sok 18 éves úgy néz ki ment egy 25, úgyhogy biztos nem kell tartani a szülőknek már attól, hogy elrabolják stb..
2011. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!