Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen igaz barátotok/barátnőt...

Milyen igaz barátotok/barátnőtök van akár családon belül is?

Figyelt kérdés
Mindig ahol tudtam segítettem a barátnőimnek, ha kellett nem tanultam, hogy odaadjam az aznapi tananyagot a füzettel. Saját programjaimat mondtam le, ha épp egy tanácsra, bátorításra volt szüksége valakinek. Mindig falaztam mindenkinek, és mindenkit maximálisan elfogadtam úgy ahogy van. Viszont én azt vettem észre, hogy ha idővel elmondok pár titkot (kiskorban nagy szegénység, szülők közti veszekedések, stb.) egyre jobban eltávolodtak a "barátnők". Ha találkoztunk mindig hozzájuk közelebb, mindig olyan helyen ami nekik jó, stb. Amikor valamiről megmondom a véleményem már én vagyok a rossz. Miért nincs nekem olyan IGAZ barátnőm akivel mindig, és mindent meg tudok beszélni? De szó szerint. Igaz tanácsokat ad és nem látszólagosakat, miközben irígykedik rám? Miért baj, hogy nem a luxusba születtem bele?
2011. júl. 31. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, sem családon belül, sem kívül. Segíteni segítek, szinte akármikor, még idegeneknek is, de nálam ez nem jár érzelmi közelséggel. Élményeket, tapasztalatokat, gondolatokat senkivel nem szoktam megosztani. Beletörődtek, hogy ilyen vagyok.
2011. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért mert ilyenek manapság az emberek... Nekem se volt még sose igaz barátom, de remélem ez még változni fog. Nem voltam szerencsés sose az ilyen dolgokban, pedig örülnék egynek.
2011. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van, a párom. Vele mindent megosztok és ez fordítva is így van.
2011. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor én még szerencsésebb vagyok, mint az előttem szóló. :) Nekem 2 is van. Először a párom: az égvilágon mindent elmondhatok neki, és fordítva. :))

Másodszor a nagynéném, fater húga: 45 éves, és olyan hihetetlen laza, mai nő, hogy bármiről beszélhetünk, mindenhez hozzá tud szólni. Ő a 19 és 21 éves unokaöcséim anyja. :) Az éppen aktuális pasimmal is mindig ő találkozik először, nem anyám. xDDD 22L

2011. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Szerencsés vagy. Én sok mindent a párommal sem tudok megbeszélni. A "barátnőm" is olyan, hogy ha pl. kikérem a véleményét egy ruhában, akkor úgy "öltöztet" fel, hogy a lehető legocsmányabban nézzek ki.
2011. aug. 1. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!