Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is felvenné így?

Más is felvenné így?

Figyelt kérdés
A páromnak egyre többen mondják, hogy milyen hülye vagyok, hogy nem kérek segélyt, mert hogy a cigányok is ezt csinálják, hát ők se hagyják ki. Nekem nem lenne hozzá pofám, jól is állunk, egyébként, ők se állnak szarul. Miért szidják annyira a cigányokat, ha ők is felveszik?
2011. júl. 31. 16:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem jut elég segítség a ténylegesen rászoruló családoknak, mert sokan kicselezik a rendszert, hogy plusz pénzhez jussanak.

Szeretném, hogyha majd egyszer esetleg odakerülünk (ne legyen így!), akkor nekünk is jusson valamennyi, így nem kell.


És persze a nagy kérdés: hol marad a tisztesség és emberség a mai világban?!?!?!

2011. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Valaki direkt elvált, hogy több pénzt kapjon."



Nem az ilyeneket kell kovetni...de egyebkent hiaba mesz be "sirni", ha anyagilag nem vagy jogosult segelyre. Ha meg az vagy, akkor menj, hisz akkor jar. De segelyre nem akarki jogosult, szoval hiaba mesz, ha egyszer nem jar.

2011. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hidd el olyan segélyek léteznek, amikről még nem is hallottam. És sokan felveszik, mert papíron jogosultak, de a valódi anyagi helyzetükhöz képest nem lennének azok.
2011. júl. 31. 17:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem igy müködik mindegy milyen a nemzetiséged mindenki ugyan azzokra a segélyekre jogosult.
2011. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!