Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Romantikus programokat ajanlan...

Romantikus programokat ajanlanatok Budapesten?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 21:18
1 2
 1/15 yuda ***** válasza:
52%

Ha már romantika, akkor felfokozott érzelmek -így viszont szinte mindegy hová mentek---most beültök valahová, vagy sétáltok egy ligetben- úgysem fogtok belőle sokat látni, mert egymással lesztek elfoglalva.---persze ez az én véleményem :)

Simán lehet külön tervezés nélkül is: találkoztok valahol és elindultok...úgyis jó fog kisülni belőle, mert együtt vagytok: így alap, hogy jól fogjátok érezni magatokat.

2011. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Egy kellemes masszázs elég romantikus tud lenni :)
2011. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Margitsziget???
2011. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Margitsziget jó, vidd el piknikezni :)
2011. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy János hegy, libegővel és sétával a kilátóhoz!
2011. aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Városligeti csónakázótó.
2011. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Off: Nektek bejön a főoldal? :S
2011. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a Margit sziget nagyon jó.

Az egyik hozzászóló írta hogy nem muszáj előre megtervezni hova mentek,mert úgyis egymással lesztek elfoglalva szerintem viszont jó azért némileg tervezni dolgokat mert nem jó csak úgy elindulni valamerre. Pl. én egy fiúval randiztam,ő is ezen az elven volt hogy nem kell megtervezni mit csináljunk majd lesz valami,aztán elindultunk sétálni és végül elértünk egy olyan helyre ahol felújították az egyik házat,szállt a por az egész utcában,utána beértünk egy helyre ahol trágyaszag volt és még sorolhatnám. Ez minden volt csak nem romantikus.

2011. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszi. Johetnek meg! Vmi csucsromantikus?:-)
2011. aug. 4. 20:49
 10/15 anonim válasza:
83%
Sétálni a Duna mellett a budai- vagy a pesti oldalon. Aztán végignézni a naplementét a egy a Duna felett átívelő hídról (lásd Erzsébet híd vagy Lánchíd).
2011. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!