Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen programokat ajánlanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programokat ajánlanátok hétvégére ebben a hideg időben egy 2 hónapos párnak?

Figyelt kérdés
Voltunk már bulizni,haverokkal itt ott, de azokat ő találta ki .(mármint hogy menjünk..)És én is szeretnék mondani valamit,hogy menjünk ide-oda.
2011. okt. 19. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szex
2011. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pláza a közelben ott szétnézhettek, beszélgettek, esetleg egy forró csokit megisztok. Lehet filmezni valamelyikőtöknél, vagy moziba menni. Lehet pizzázni, valamilyen étterembe menni. Lehet jégkorizni. Akár valamelyikőtöknél főzőcskéztek valamit, az is nagyon jó. Esetleg egy egész napot együtt töltötök, a végén pedig ott alszol nála/ott alszik nálad..

Ha leírod, hogy milyen témájú programokat szeretnél még esetleg tudok segíteni..

2011. okt. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hát ha úgy érzitek h itt az ideje feküdjetek le a jó meleg szobába nem fogtok fázni(:

ha esetleg újítást akartok akkor beszéljetek egy másik párral és mehet 4esbe..

2011. okt. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát mindketten 20 felett vagyunk. Pláza sajna nincs a közelben. Meg annyira pénzünk sincs.Ha mennénk is enni,azt ő fizetné, azt meg úgy nem akarom :) főzés volt a program, csak beteg vagyok sajnos :D úgyhogy én kifogytam az ötletekből..
2011. okt. 19. 09:55
 5/11 anonim ***** válasza:
na bazz beteg is vagy ötleted is, sztem hagyd ezt a program kitalálást, nem kell erőltetni azt ami nem megy :P
2011. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de hétvégére pont meggyógyulok!:)
2011. okt. 19. 10:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az első hozzászólóhoz. Ilyen hideg időben egy 2 hónapos párnap össze kell bújnia, főleg hogy te most beteg is vagy, képzeld milyen rossz lenne, ha meg is fáznál?


Tessék szépen otthon maradni, befűteni, pizzát rendelni és... a többit a fantáziádra bízom. :)

2011. okt. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
megvagyok fázva :D
2011. okt. 19. 10:19
 9/11 anonim ***** válasza:
AKKOR MEG FŐLEG!!!! :)
2011. okt. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól ,hogy meg vagy fázva még a kolbászt beteheti a nunidba.
2011. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!