Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idén érettségiztem, augusztus...

Idén érettségiztem, augusztus elején még fogunk kapni családi pótlékot?

Figyelt kérdés
Júliusban még kaptunk, édesanyám egyik úgymond bennfentes ismerőse azt mondta, hogy még augusztusban is meg fogjuk kapni, viszont kételkedünk benne... Szerintetek?
2011. júl. 31. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?Mész majd suliba?

Szerintem amúgy igen.Ilyenkor a sulis évek számítanak (tehát szeptembertől-augusztusig.Mondjuk másodikán úgyis kiderül!

2011. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Áprilisban töltöttem a 19-et, pótfelvételizek főiskolára.
2011. júl. 31. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi nem kaptunk, csak utólag ha jól emlékszem. Mert elvileg ilyenkor nincs tanulói jogviszonyod míg be nem iratkozol.
2011. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én abból indulok ki, hogy a diákigazolvány is augusztus végéig érvényes
2011. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A diák október végégig érvényes egyrészt.

Másrsézt ha ő azt modnta, hogy kaptok, akkor valszeg kaptok.

Ha utána jársz másik suliba, ami középsulis képézs, akkor meg annaka tanévneka végégig amiben betöltöd a 21 et

2011. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kaptunk, mondjuk ez várható volt. Visszamenőleg adják, ezért kaptuk meg még júliusban. Mindenkinek köszönöm a válaszát!
2011. aug. 2. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!