Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan illik ezt? Na szóval...

Hogyan illik ezt? Na szóval az van hogy 1hete jöttem össze a barátommal. Augusztus 20 án terveztük hogy megyünk ide oda.4es az én barátnőmet is visszük és az ő barátját is.

Figyelt kérdés

Kocsival mennénk, ami a barátomé, és nem dolgozik, szóval nincs keresete, és szerintem úgy illene hogy pótolunk a benzinbe!Mivel nem olcsó a mai ára.

És hogy lenne jó hogy adjak pénz én magamtól a barátnőm nevébe is, Vagy mondjam meg a barátnőmnek hogy pótoljon!?


2010. aug. 7. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy mki ad bele, ez elvárható
2010. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben megmondanám a barátnődnek, hogy pótoljon. Ha 4-en lesztek, nem lehet sok az üzemanyag/fő. Mi is mindig így megyünk, csak nálunk nekem van autóm, és evidens, hogy ha hosszabb útra megyünk, mindenki ad az üzemanyagba attól függően, hány litert fogyasztott el az autó.
2010. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg a bnődnek is hogy pótoljon. mi is így szoktuk, közösen dobjuk össze a benzin árát
2010. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mindenki belead.

Amugy mennyi idősek vagytok?:P

2010. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én és a barátom 18 a barátnőm és a barátom barátja 20évesek
2010. aug. 7. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez alap, Mi is összedobjuk a benzinpénzt bárhova is megyünk! Mi 10 literes fogyasztást számolunk 100 km-re.
2010. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dobd fel a a témát h akkor a benzin pénzt összedobjuk,nem?
2010. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!