Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 EGy magyar lány hozzá mehet...

1 EGy magyar lány hozzá mehet egy tunéziai sráchoz? 2 Vagy lehet a barátnője? 3 Mit kell betartania a lánynak? 4 Ha a magyar lány terhes lenne egy tunéziai sráctól kié lenne a kisgyermek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, túl fiatal vagy a gyerekhez is, a házassághoz is.... milyen kérdés az, hogy lehet-e a barátnője???
2011. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Hány éves vagy aranyom?

Mai világban már akárki házasodhat (és barátja/barátnője is lehet) akárkinek körülbelül. Kevés ország van, ahol nem így van, egyetlen kivétel ami eszembe jut az Észak-Korea, de akadnak még más ilyen országok is szerintem.

Ha gyerek lesz, és a két szülő távol van egymástól nyilván az anyaé lesz, mert ő hordta ki, szülte meg ennél fogva nála lesz először a baba. Utána persze ha gondolja értesítheti a fiút, aki vagy elvállalja az apaságát vagy nem.

2011. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen

2. Igen

3. Amit mondanak neki.

4. Közös.

2011. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tunéziai barátom van 2 és fél éve, de te olyan bugyuta kérdéseket teszel fel. Mégis hány éves vagy? Mi az mit kell betartania? Azt kell betartani, mint más európai országban. Tunézia francia gyarmat volt, így a jogrendszerét szinte teljesen átvette.
2011. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sasasa3636 válasza:
Szerintem igen hozzá mehet semmi más nem kell csak szerelem és höség öszinteség
2011. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!