Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész eddigi életem egy...

Egész eddigi életem egy nagyrakás sz. Nem részletezném, hogy miért, csak mondja meg valaki, mi az, amiért még érdemes élnem? 23/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A holnapért.
2011. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez a gondolkodás már nem segít.
2011. aug. 1. 20:26
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

És elmondanád, hogy mitől az?

Van lakás, ahol lakhatsz, kaja a szádban? Tanulsz? Ha ezek megvannak, akkor már rossz nem lehet! Gondolj arra, hogy még sok jó embert ismerhetsz meg és tanulással jobb helyzetbe tudod hozni magadat! Agyban dől el, ha azt mondod szar és az is lesz, az lesz...

Sok sikert!

2011. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Figyelj velem rengeteg rossz dolog történt 21 éves koromig, bár én mindig pozitív voltam, aztán 23 évesen megismertem a párom, és teljesen más életbe csöppentem, ma már boldog családom van, szerinted lenne, ha 21 évesen öngyilkos leszek, mert senkim nem maradt.
2011. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
találj valami értelmet,pasizz be,biztos van ami érdekel,kezdj valamit azzal mint hobbi,járj nyelvtanfolyamra(az mindig,minden életkorban hasznos),számítógépes tanfolyamra(az is hasznos).Ezek,ilyenek mindig indulnak a nagyobb városokban.Ha nincs iskola,akkor azért,ha van,akkor azért.
2011. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig ez a gondolkodás azt eredményezte, hogy az életed egy nagy rakás sz..r lett, akkor talán azért érdemes még pár évet élned, hogy:

tanulj meg másként gondolkodni, másképpen dönteni, másképpen cselekedni, és akkor az életed is másképpen fog alakulni!

Ha mindaz, amit eddig csináltál, nem hozta azt az eredményt, amit szerettél volna, akkor most kezdd el a dolgokat másként csinálni, és biztosan más lesz az eredmény is.

2011. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A sok kaki után mindig jön valami szuper dolog,hidd el,amiért érdemes.És Te még annyira fiatal vagy,rengeteg szép élmény,kaland vár rád.Próbáld lazábban venni az életet! 26/L
2011. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el egy küzdősportot, viccen kívül, lehetőleg minél keményebbet, mert olyan fokú önfegyelmet tanulsz, amiről így eddig nem sok képed lehetett, lesz egy célod, új embereket fogsz megismerni, sportolsz, ami bizonyítottan egészséges fizikailag és mentálisan is. Ne zavarjon, hogy lány vagy.

Ha ez megvan, nem tudom jársz e főiskola ilyesmire, vagy van e szakmád, tervezd el mit szeretnél csinálni az életben és tegyél afelé lépéseket.

Gondold végig mi érdekel, fényképezés, könyvek, írás, biciklizés, állatok, zene, számítógépek, stb és avval kapcsolatban keress valami hobbit. Ezáltal is új embereket ismerhetsz meg. Ne félj ismerkedni, bárkivel, jót tesz ha új arcokat látsz.

Ha ez megvan, lesz egy kialakult életed, és azért már megéri élni.

2011. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért olyan rossz? Van egy rossz munkád ahol napi 10 órát gürizel?
2011. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért rugtok bele a kérdezőbe.És attól hogy te 10 órát gürizel,nem kell másba belerúgni,attól neked jobb?Sajnos teli az oldal a hozzád hasonló roszindulatúakkal aki itt másokon verik le a feszkót.
2011. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!