Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem mentem el egy vizsgámra...

Nem mentem el egy vizsgámra sem, így gyakorlatilag egy kreditet sem teljesítettem (az okokat nem részletezném). Így most tuti kivágnak, vagy 2. félévben még "szépíthetek"? (ELTE-BTK, első év)

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
egy darab jegy sincs meg??
2010. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a szépítés azt jelenti itt, hogy minden tantárgyat újra fel kell venned. Ha szerencséd van csak vizsgára felveheted 2.félévben, ha nincs szerencséd, akkor következő őszi félévben kell teljesíteni.

Durva.

Ilyenért nem vágnak ki, de pl áttehetnek fizetősre, ha nincs meg a minimum kredited.

2010. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha betegség, családi okok miatt nem tudtál vizsgázni, előre kellett volna jelezned, esetleg lejelentkezni a vizsgákról. A következő félévben pótolhatod őket, de talán csak pótvizsgadíj ellenében (nálunk azonnal kérik, van ahol csak a 2. bukás után fizetnek az újabb vizsgáért).

Belerázódsz majd, nyugi, a 2. évfolyam már rutinszerűen fog működni! :)

2010. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felveszed újra a tárgyakat, oszt csókolom. Fizetősre meg nem tehetnek át, csak a 2. félév végén, ha benne vagy a "legrosszabb" 15%-ban. Szóval nyugi, és gyúrj rá!
2010. jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
viszont ha van olyan tárgy,aminek előfeltétele bármelyik általad nem teljesített,akkor azt nem tudod felvenni..+nem hirdetnek meg minden félévben minden tárgyat..szóval sztem azért csúszni is fogsz:O
2010. jan. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet, én is most voltam ott első éves. :/ Bár én négy vizsgámra bementem, de mindet elbuktam, én sem részletezném, miért. :) A többiről meg lejelentkeztem.

Szerintem még nincs veszve minden, ahogy a többiek is írták. :) Hajrá neked!

(Bocsánat az OFFért!)

2010. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!