Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Égő ilyet írni? (lentebb)

Égő ilyet írni? (lentebb)

Figyelt kérdés
amúgy meg 15-én szoktam kapni fizetést, és sosem sajnáltam a pénzt könyvekre, rendszeresen vásárlok vateráról is, de könyvesboltban is gyakorta megfordulok. És bár átlag ember vagyok, be tudom osztani a pénzemet úgy h nemcsak zsemlére költök 1 nap, akkor is ha csak 500ft-om marad 1 nap, ezért jó pl ha az ember jól tud főzni :) és nem szégyellem h nem keresek havi 500e-t, amúgy sincsenek nagy igényeim, már az is boldoggá tesz ha veszek könyveket, +ami a szgéphez kell,+ néhány művészethez kapcs.dolog,ilyenek
2011. aug. 2. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Miert lenne ego? Nem ertem...ha teged ez tesz boldogga es ki tudod fizetni, hol a gond? Ha alkoholt, cigit vennel, szerencsejatekra koltenel, az lenne a ciki.
2011. aug. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem égő ilyet leíni... :)
2011. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hova?
2011. aug. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:o nem is értem a kérdést
2011. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hová szeretnéd ezt leírni. Elég pongyola a fogalmazás és nagyon forintos-filléres az anyagi helyzeted elemzése. Egy havernak mehet, de ha ezt egy bemutatkozás (ismerkedés) részének szánod, akkor egy kicsit jobb lenne átgondolni, átdolgozni.
2011. aug. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
arra reagáltam h vki írta h az Alexandrában most akció van, és "normális ember legföljebb zsömlét vesz a hónap utolsó munkanapján, aztán kussol a fizetésig. Én azonban húsz perc alatt közel húszezer forintot költöttem…De ez a kb. 20 ezer forint az éves fejadagom, egyébként könyvtárakra és ismerősökre szorítkozom"
2011. aug. 2. 08:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokan elbassz*k a fizetésüket cigarettára,haszontalan szügszégtelen dolgokra,utána meg sír a szájuk,hogy csak zsemlére futtja az utolsó napokban mig a szomszéd aki meg beosztja gondolkodva,vesz pár könyvet vagy bármit,több párizsit a boltba pl,arra irigykedve fröcsögnek ezek a népek.
2011. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!