Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt az emberek...

Miért gondolják azt az emberek, hogy a nők igényesebbek, rendszeretőbbek?

Figyelt kérdés
Albérletet keresek, ezért bújom a hirdetéseket. A legtöbb helyen a lányokat preferálják, még a teljesen üres lakásoknál is. Én 6 évig voltam koleszos és albérletben is laktam már lánnyal, de egy fikarcnyit sem jobbak, mint a fiúk...
2011. aug. 2. 22:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
És egy üres lakásban, lakótárs nélkül miért okoz problémát a szőrhullás?:)
2011. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolják azt az emberek, hogy a nők igényesebbek, rendszeretőbbek?


Mert nagy altalanossagban az az igazsag, hogy tobb no rendszereto, mint ferfi. Ez nem azt jelenti, hogy nincs rendszereto ferfi es rendetlen no, csak aranyaban kevesebb az ilyen ferfi es szerintem ez igaz. A masik meg az, hogy valoszinuleg a durva tivornyakat, bulikat akarjak megelozni ezzel, hogy ne legyen lelakva az alberlet annyira. Lanyok is rendezhetnek bulikat meg minden, de azert egy fiu mas. Nalunk pl. a kollegiumban egy evig olyan szomszedunk volt a 2 fiu, hogy a mosdoba pisiltek es meg a nagy tukrot is sikerult letorniuk. Most ebbol nem azt allapitom meg, hogy lanyban nincs ilyen, de kevesebb, ebben biztos vagyok.

2011. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A hirdetések feladóját kéne inkább elemezni. Öreg néniket ismereket, akik kiadják az elhalt rokonok lakását diákoknak, nem egy direkt lányokat keres. Vannak bogaras öreg nénik, meg normálisak, akik emberismeretre alapoznak és nem béna sztereotípiákra.
2011. aug. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

hát, igen, ennek valóban nincs semmi alapja. én ugyan nem birok koszban élni, de a hugom egy kis malac. vagy inkább nagy :) mindent széthagy, nem lehet járni a padlón a sok ruhától, a fürdőszoba mindig áll a vízbe stb stb. míg kolis voltam négyen voltunk lányok a szobába, ebből kettő szintén baromira leszarta hogy mit hova dobál le, és hogy hány hete rohasztja a kajáját a polcon. most a barátommal költöztünk össze, és nincs okom panaszra, mosogat, takarít, egyedül a szekrényében nincs rend, de nem olyan vészes.

21N

2011. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!